Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férjem magas vérnyomásra...

A férjem magas vérnyomásra szedett gyógyszere (nebivolol teva) okozhat gondot a teherbeesésnél, illetve lehet tőle beteg a baba?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen sem.
2014. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te szeded a férjed gyógyszerét akkor lehet... Egyébként nem valószínű.. :)
2014. aug. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem én szedem. :) én nem szedek semmit.
2014. aug. 4. 17:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Férjem ugyanezt szedi,meg asztma gyógyszereket,asztma pipákat és most várjuk a 2. babánkat.
2014. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

A probléma már ott kezdődik, hogy az emberek mindenhonnan behozott szemetet megesznek gyógyszer néven.

Pl az izraeli tevás vackokat.

Amúgy nem lesz belőle baj.

2014. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És meg is érkezett a legújabb összeesküvéselmélet gyáros.
2014. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ha az orvos ezt írta neki,akkor kénytelen szedni,mert neki nincs orvosi végzettsége,hogy felülbírálja a döntését.ha nem veszi be meg rosszul van sajnos.

A többi választ köszönöm.

2014. aug. 4. 21:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Vélemény kértél: megkaptad.

Válaszoltam a kérdésre? Igen.

Nem vagyok összeesküvés gyáros, 8 éve dolgozom a gyógyszeriparban, tudom miről beszélek, csak egy tényt írtam le, egészségére annak, aki emiatt lepontozott.

Erősen kétlen, hogy az orvos ezt írta volna fel, mivel egy tavalyi törvényhozás miatt bizonyos termékeknél csak hatóanyagot írhatnak fel - más kérdés persze, hogy az olyan cégek, mint pl a teva, mennyire kente meg az orvost a konkrét gyógyszer felírásra. A patikus meg azt adja ki, amiért plusz pénzt kap, és sajnos nem azt, ami a betegnek jó. Arról nem is beszélve, hogy van ennél olcsóbb, jobb és bizonyítottan európából behozott alapanyagokból készült gyógyszer is.

A teva izraeli cég, csak van itthon is leányvállalata, mint sok más gyógyszergyártó cégnek, azt viszont már kevesen tudják, hogy ezeknek a cégeknek a 70-80%-a külföldi.

Aki nem hiszi, járjon utána.

Ha valaki valamihez nem ért, ne okoskodjon. Rém kellemetlen a tudatlanság.

2014. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ne haragudj,nem támadtalak,de mivel nem ebben forgunk nap mint nap,ezért nyilván nem vagyunk agyonképzettek a témában,és ezért letudatlanozni valakit a te szegénységi bizonyítványod.én pedig bankban dolgozom,vezető beosztásban,és ha én kérdeznék tőled valamit,te 1000%nem tudnál rá felelni,mivel nem abban dolgozol,de ezért eszemben sem lenne téged le tudatlanozni...

A kommentedért még más rólad a véleményem...

2014. aug. 6. 16:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Akinek nem inge...

Egyébként neked kedves kérdező csak a szakmai részt szántam, a többit annak, aki összeesküvés gyárosnak titulált.

De látom a lényeg még mindig nem jött át.

Amúgy meg nem a kioktatás volt a cél, de véleményt kértél.

Jó érzés, hogy az ember segíteni szeretne, és az a hála, hogy degradálják, nagyszerű. Így legyen kedves az ember.

2014. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!