Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék már egy...

Babát szeretnék már egy ideje, ezért alapos, megbízható (TB-s) nőgyógyászt keresek Budapesten, ahol fogadnak dunakeszi lakosként?

Figyelt kérdés
Nem hátrány, ha otthon van a PCOS+IR témakörben, és kisebb beavatkozásokat is végez, mint petevezetékek vizsgálata, eü. küret stb...
2014. aug. 5. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadnak Tb-alapon, csak abban a kórházban, ahová tartozol!
2014. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
"Remek" hír. Ennyit a szabad orvosválasztásról? Köszönöm a segítséged!
2014. aug. 5. 13:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Én csak magánorvost tudok Dunakeszin. :/

Én is akartam menni hozzá a SOTE-ra de ott csak operál, amúgy sem vagyok kerületi.

A szabad orvosválasztást illetően jogos a felháborodásod...


Amúgy a dunakeszieket Vácra küldik az sztk-ból. Oda tartozik. És ott jók a nőgyógyászok. Úgy tudom.

2014. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged. Bp-n van magán nődokim, de nála egy kisműtét, amire szükségem van, jelenleg 60.000 Ft, és most egyszerűen ez nem fér bele. Akkor nyomozok dunakeszi nőgyógyász után, ő pedig majd automatikusan küld Vácra -gondolom! Szép napot!
2014. aug. 5. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a szabad orvos választás a háziorvosra vonatkozik.
2014. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Á, ne hidd: amikor 13. kerületi lakos voltam, nem fogadott a háziorvos a Gyöngyösi utcánál levő rendelőben, pedig a Duna pláza mögött laktam :D
2014. aug. 6. 09:26
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok!


Én először az SZTK-ba mentem Dunakeszin.

Onnan küldtek át Vácra az ottani SZTK-ba illetve kórházba. Azt mondták oda tartozik.

A szülész főorvos nagyon rendes volt.

Vártam a vérvétel eredményét (mert felmerült, hogy méhen kívüli, ezért vérből néztek HCG-t) A doki odasétált a pulthoz, beszélgetett, csak mi voltunk ott, gondolom kérdezte, hogy mire várunk a szülészeten.

És csak úgy megnézte a papírjaimat meg az UH-t. Azonnal összetrombitált egy egész csapatot és így 5-en nézték a második UH-t, hogy kiderítsék mi a helyzet. Közvetlen volt és alapos.

Szóval ki lehet fogni rendes orvost. Én nem hiszem h költenék egy vagon pénzt magán orvosra. Inkább költeném a babára.

2014. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!! Akkor kezdek én is Dunakeszin, és majd küldenek tovább Vácra, ha úgy látják. :)
2014. aug. 7. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!