Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes a fogamzásgátló...

Lehetek terhes a fogamzásgátló tabletta mellett úgy, hogy van vérzésem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az utóbbi két hónapban nagyon (de tényleg nagyon) gyenge volt a vérzésem a 7 napos szünetekben. Viszont semmi más dolgot nem tapasztaltam. Lehetséges?


Mielőtt kapnám az oltásokat, hogy menjek tesztért, a napokban terezem, viszont szeretném tudni, hogy szerintetek mire számíthatok.



2014. aug. 8. 00:53
 1/7 anonim válasza:
Ne legyél már hülye! Egyáltalán nem lehetsz terhes! Ha fogamzásgátló biztonságos védekezési módszer de mivel megjött a menstruációd így teljesen kizárt a terhesség!
2014. aug. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy terhes lennél? Csak a gyengébb vérzés miatt, vagy más tünet is van?


Egyébként a bogyó 99%-ban véd (csak) és sokan véreznek az első trimeszterben, kedves első. :)

2014. aug. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak a (sokkal) gyengébb vérzésből gondolom, de más tünetet nem észleltem.


Első: írtam, hogy nem úgy jött meg, ahogy az a normális lenne, köszi szépen, de én is tisztában vagyok azzal, hogy a fogamzásgátló véd. Azonban semmi sem 100%-os védelem.

2014. aug. 8. 02:22
 4/7 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért csinálj egy tesztet, de nagyon minimális esélye van a babának.
2014. aug. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha utána olvasol akkor megtudod, hogy fogamzásgátló szedése idején nem menstruációs vérzés, hanem megvonásos vérzés van a 7 napos szünetekben. Ez általában kevesebb, gyengébb, mint a menstruációs vérzés. A gyógyszer szerintem 100%-os, ha figyelsz arra, hogy ne hányd ki, ne legyen erős hasmenésed, illetve más gyógyszerek szedése esetében érdeklődsz orvostól, gyógyszerésztől, hogy nem gyengítik-e a hatást. Amúgy nagyon olcsóak a terhességi tesztek, tesztelj és megnyugodhatsz.
2014. aug. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes. Van egy ismerősöm aki szedte rendesen a fogamzásgátlót, mellette rendesen mesizet és a 24 héten kiderült, hogy Ő bizony terhes!

Szerintem menj el a patikába és vegyél egy tesztet, bár az se 100%, hogy kimutatja a terhességet.

2014. aug. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Sehogy sem menstruál, a megvonásos vérzést pedig a tabi akkor is meg tudja csinálni, ha terhes.
2014. aug. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!