Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy teszten kijön halványan...

Ha egy teszten kijön halványan, h pozitív, akkor másnapra miért tűnik el róla a második csík? És helyette csak egy rózsaszín felfutás van? Akkor ez most negatív?

Figyelt kérdés

2014. aug. 9. 07:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hány nappal vagy ovu után?
2014. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
ha jók a számításaim akkor 15 :S
2014. aug. 9. 11:39
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha 15 nappal vagy ovu után akkor nem 8 nappal vagy mensi előtt hanem mostanában kellene megjönnie.

Reggeli első pisiből teszt.Drukkol

2014. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
kicsit zavaros de kérlek segítsetek! múlt hónap 9én kellett volna megjönnie. de az kimaradt. ehelyett 21én jött inkább barna csak első nap alvadékkal 22én teljesen elmúlt. ugye akár h is számolom ez a mensim közepe volt. most 5én kellett volna megjönnie de nem jött. a hasam nagyon görcsölt fájt a mellbimbóm de vérzés sehol. tegnap délben 10es érzékenységű tesztel pozitívat teszteltem halványan. szerdán voltam dokinál csak vaskos 11 mm nyh-t látott. az lenne a kérdésem h a múlt havi vérzés az közti lett volna vagy mensi? sosem tapasztaltam még ilyet. most akkor mikortól számoljam a következőt? össze vagyok zavarodva. mert 5-e körül miért fájt a hasam és a mellbimbóm?
2014. aug. 9. 12:41
 15/18 anonim ***** válasza:

1) a tesztet csak a ráírt időn belül olvasd le, utána dobd ki. a legtöbb hülyeséget mutat, ha letelik egy nap


2) megeshet, hogy az a rövidke vérzésed ami volt, az beágyazódáskori vérzés, és terhes vagy. A vastag nyálkahártya mindenképpen emellett szól, a magzat lehet hogy még túl kicsi hogy látható legyen. A doki nem hívott vissza UH-ra később? Ha gondolod, csinálj új tesztet, a reggeli első vizeletedből a legpontosabb.


3) nekem is hasonló tünetetim voltak (pici vérzés, görcsölés, mell érzékenység), és kiderült hogy terhes is voltam, de ultrahanggal még sokáig nem lehetett megtalálni a pozitív teszt után sem

2014. aug. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
időn belül jött ki a második csík. amikor e hónapban meg kellett volna jönnie elvileg, volt alhasi görcs mellbimbó fájdalom krémes fehér folyás, de ezek már elmúltak. vérzéés nem jelentkezett eddig.
2014. aug. 10. 08:46
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak ilyen tüneteim, és én tuti terhes vagyok. Van mell feszülés, mellbimbó érzékenység, görcsölés is volt, hasonló állagú folyás is jelentkezett egyszer.
2014. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nagyon bízom benne!
2014. aug. 11. 06:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!