Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy eselye van hogy igy...

Nagy eselye van hogy igy teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Az elmult egy het alatt minden nap ugy voltunk egyutt hogy a parom kiszallt elelvezett es rogton visszatette es folytattuk.Nem torulte meg semmivel.A peteeresem 3 napja volt.Igy bejuthatott elegendo spermium?esetleg volt vki ski konkretan igy Lett terhes?Koszonom a valaszt.
2014. aug. 9. 16:05
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Hat olyan maradt.kepzeld.30 eves vagyok a parom szinten.Ugy vedekezunk mert tervezzuk szeptembertol a babat.Nem vicc a kerdes es tapasztalatot kertem nem ilyen valaszt.kosz
2014. aug. 9. 16:11
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem erthetem miert nem lehet valaszolni az helyett hogy leirod hogyan vedekezzek vagy szeretkezzek.Leirtam hogy volt folvazoltam egg szituaciot es valaszt varok a kerdesemre.Koszi
2014. aug. 9. 16:12
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
30 évesen szégyen hogy nincs annyi tudásod hogy rágyere hogy 50-50 % az esélye a terbeesésnek.. gondolom előváladékról nem hallottál már abban is van életképes sperma.... kicsit szégen hogy egy nálad jóval fiatalabbnak kell ezt elmagyarázni. Amúgy meg a második menetre is marad életképes sperma......
2014. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
Bizom benne és nem bántás de a gyerekedet ettől több tudással fogod felruházni ilyen téren....
2014. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Utolso eset volt hogy ide irtam.csak egy normal is tapasztalatot vartam.van mar 2 gyermekem.de nalatok bunkobb nokkel meg nem talalkoztam.egy valaszt se kaptam.
2014. aug. 9. 16:20
 6/26 anonim ***** válasza:
83%

Pedig én válaszoltam és nem voltam bunkó!!! Így meg aztán főleg szégyen hogy 2 gyerek után nem tudsz ilyeneket.

..

2014. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Különlegescsajszi ***** válasza:
33%
Ha gyereket akartok,akkor ne szálljon ki és verje ki magának,hanem élvezzen beléd! De előtte számold ki a peteérésedet a ciklus.hu segítségével! Ide csak be kell regisztrálnod! És ha tényleg gyereknemzésre készültök,akkor most azonnal kezd bele egészséges életmódba,sok gyümölcs,zöldség,kávéból ne igyál sokat,ne dohányozz,és ne fogyassz alkoholt! Így 99%-ék,hogy sikerül!;-) Üdv:. Erika 22 éves Hajdúnánásról ,jah,-és sok sikert !!:) Remélem nekünk már úton van,ma is egész nap rosszul voltam , meg mintha nőne is a hasam....
2014. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Különlegescsajszi ***** válasza:
0%
*kezdj* :D
2014. aug. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Különlegescsajszi ***** válasza:
0%
ja és a gyógyszereket is kerüld ha lehet. .. Üdv.
2014. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Hát eléggé nagy az esély rá!
2014. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!