Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet beágyazódás?

Ez lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés

Először is, le szeretném tisztázni, hogy megyek dokihoz, de csak 3 hét múlvára kaptam időpontot (akárhogy akarom nem fogadnak előbb :( )

Novemberben abbahagytam a gyógyszert. Decemberben még rendesen megjött a vérzésem, utána pedig nem igazán, igy azt se tudom mikor lehetett egyáltalán peteérésem. Tegnap meg ma volt egy icipici barnázásom, talán 1-1 csepp a két nap. A hasam tegnap fájdogált, de ma nem is érzem. Szerintetek lehet ez beágyazódás? Utoljára 10 napja voltunk együtt a párommal



2014. aug. 14. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Tavaly december óta nem jött meg, és csak most mész orvoshoz, jól értem?!

Hát ez nem túl felelősségteljes...

Ez most akármi lehet. Rendbe kellene jönnöd.

2014. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj neeem...ezek szerint félreérthetően írtam, elnézést. Tehát azóta nem jött meg rendszeresen, hol 40 napra, hol hamarabb, hol még később, tehát sose lehetett rendesen kiszámolni. Úgy tudom, a gyógyszer abbahagyása után 1 évig még keszekusza lehet a vérzés.
2014. aug. 14. 17:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja értem.

Hát nem tudom, össze-vissza vérzésnél akármi lehet sajnos.

Ha nem vezetsz görbét vagy más módon nem figyeled magad, akkor nem sokat lehet elmondani.


Ami a beágyazódási vérzést illeti, a nők 90%-nak nincs ilyen, max. 105 aki tapasztal ilyet, szóval lehet az is, de lehet bármi más.


Ha gyanakszol teherbe esésre, akkor az aktushoz képest legkorábban 14 nap múlva tesztelj, ha addig nem jön meg.

2014. aug. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
max. 10%, ezt akartam írni...
2014. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gólyafiók válasza:

Azt, gondolom, tudja, hogy aktus után leghamarabb 14 nap múlva van értelme tesztelni, de a tesztek némelyikére az van írva, hogy igazán csak az esedékes vérzés után 4 nappal lesz nagyon megbízható a teszt, az már 18 nap, amiből még csak 10 telt el a kérdés írásáig. Az még 4-8 nap! Én is ilyen 10. napon vagyok épp. Mivel a szoptatást nemrég fejeztem be, rendszertelen a vérzésem, és ez volt az első célirányos próbálkozásunk kistesó ügyében. Hihetetlen, hogy máris sikerült! De ma úgy érzem, hogy igen. Meg tudom érteni a kérdezőt, én is úgy érzem, hogy sok az a néhány nap, mire kiderül az igazság. :)

Egyébként az Interneten eddig olvasottak alapján a Te esetedben ez tiszta sor! 3 hét múlva már lehet, hogy adnak olyan papírt, amivel el kell menni a védőnőhöz, hogy kiskönyvet adjon. :)

De ezt adjátok össze! A mai napon magzatmozgáshoz hasonlót éreztem többször is. Ha rendszertelenül is, de volt vérzésem, tehát a magzatmozgásnál még nem tarthatok. Lehet magzatmozgásszerű érzés is a beágyazódás tünete? Első (eddig egyetlen) gyerekemnél is bizonytalan voltam, ha kérdezték, hogy mozog-e már a baba, mert jóval hamarabb éreztem ilyesmit, mint az a "nagykönyvben meg van írva", és az érzés továbbra is hasonló volt, így nem tudtam, hogy mikortól mondhatom bátran, hogy mozog. Mivel ez egyúttal életjel is, később már örültem, hogy mozgékony babám van, gondoltam, az apjára ütött. :) Úgy is lett. Eleven, mozgékony, nemsokára járni fog. Na de egy éppen beágyazódó miniatűr zigóta annyira nem rugdalhat! Éppen emiatt a többi tünetet is nehezen hiszem el magamnak, és arra gondolok, hogy ez az egész csak pszichés, mert tényleg szeretnék egy 2015 május-júniusi gyereket.

2014. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gólyafiók válasza:

Kedves Kérdező!

Majd írd meg a "megfejtést"! ;)

2014. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves Gólyafiók!


Ugyan a tegnapi volt a 13.nap az együttlét óta, reggel csináltam tesztet, de negatív lett :( Igaz, azóta is barnázok, ez már az 5. napja. Nagyon minimális, még a tamponban is csak barna folt látszik, így kezdem azt gondolni, ennyi barnázás már nem babát jelent :(


Az a fura, hogy ugyan én nem tudom, milyen a magzatmozgás (bár már jó lenne érezni :) ), 2 vagy 3 napja fura dolgot éreztem én is a hasamban a bal petefészkem körül. Mondjuk én inkább ilyen idegmozgásnak mondanám, mint amikor tikkel az ember szeme (máshoz nem tudom hasonlítani), de ilyet még nem éreztem. Lehet persze ez is csak véletlen. Szerdán elutazunk, így szerda reggel csinálok még egy tesztet.

2014. aug. 17. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!