Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vasárnapra nem várom,...

Ha vasárnapra nem várom, akkor már kéne "tüneteket" éreznem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak a nemvárt napján ébredtem hányingerrel, előtte nem volt tünetem:))Tesóm 8 hétig tünetmentes volt, a mensi hiányt leszámítva.

Még lehet baba nyugi.Szorítok!

2010. jan. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél másképp van.Van akinél már a beágyazódástól jelentkeznek a tünetek.és van olyan akinek egyáltalán nincs(mint ahogy azt írta az 1. válaszoló)

Az első tünet általában a mensi elmaradása szokott lenni,és aztán jön a többi.

De ez tényleg egyénenként változó!

Nemsokára vasárnap! KITARTÁS!!!! :D

Írd meg hogy mi lett! drukkolok!

2010. jan. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt semmi tünetem, az első hányás is kb.1-1,5 héttel a nemvárt elmaradása után jött. Kicsit aluszékonyabb voltam, mikor megkellett volna jönni, azokban a napokban esténként már nyitva sem tudtam tartani a szemem!

Ja, és krémes folyásom volt a nemvárt előtt 1-2 nappal, pedig addig mindig vizes volt!

24 hetes kismama

2010. jan. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia Zsu vagyok. Én is vasárnapra nem várom. Tüneteim nekem sincsenek csak a melleim fájnak napról napra jobban és iszonyatosan fáradt vagyok két napja. De ez lehet mensi is. Ilyen a görbém:

[link]

Majd irj hogy veled mi van:)

2010. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos tegnap megjött. :( Nálad mi a helyzet Zsu? :)
2010. jan. 19. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!