Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek? Ugye ő már...

Megnéznétek? Ugye ő már pocaklakó és nem valami felszívódási dolog?!

Figyelt kérdés

[link]


Úgy örülünk neki,de csak szeptember 8.ra kaptam időpontot úgyhogy addig néha halucinálgatok eztazt mivel sajna tavaly volt egy 8hetes vetélésem..de persze ott teszt utáni másnap bevéreztem és3 hét korház,egyenlőre csak néha hasmenés cicifájás,szurkálások és estére puffadsok vannak és egykis fehér folyás.

Nagyon bízom benne hogy minden rendben és rendben is marad ,bár teljesen nyugodt úgyis akkor lessz az ember hamár a karjaimba lessz



2014. aug. 15. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok,ez bizony tuti baba:)
2014. aug. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon szép tesztek! Megsúgom: ha a karodban lesz, majd máson fogsz aggódni. Nyugalom, és minden szépet nektek! :)
2014. aug. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Baba:) a folyás normális... a szurkálás is:))
2014. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm,igen tudom egy gyerek mellett nemlehet nemaggódni,van2 tesóm nekik külön külön3gyerkőcük van,mindegyikben volt szerencsém dajkálni bőveeen:):$

Úgyhogy úgyérzem késszen állok,bár mivel első tudom hogy óvatos és aggódó lennék-vagyok.

De már jólenne a nehezén túllenni,és sajna annyit hallani h akinek kaparása volt vagy műtétje az könnyebben méhenkívüli lehet:/

Próbálok erre nemgondolni,sajna 2012ben méhnyakmintavételem is volt utána estem teherbe 2013ban csak ott volt egy hematomám ami ugye vetéléshez kisért:(

Na ezért parázok kicsiiit,de rengeteget pihenek most és sokat eszem:)

Valamint tavaly barátnőmmel együtt feküdtem bennt nekiis vetélése volt ,neki a 2. és ő már idén májusban szült is:) szoval bizom nagyon hogy erősen kapaszkodik odabennt

2014. aug. 15. 14:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Gratula!
2014. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szorítok hogy minden rendben menjen, a tesztek alapján semmi ok aggodalomra!

Nekem volt méhen kívülim, nem erősödött a csíkom, olyan volt mint az első teszted, nyugi!

Boldog babavárást!

2014. aug. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

De amúgy az üres petezsák esetén is halványodna a teszt nemde?

És nemlennének szurkák stb ami ugye azt jelzi hogy nyulnak a méhszalagok mert a pici növekszik

2014. aug. 15. 16:43
 8/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem ettől sokkal halványabb tesztek után született a kislányunk, soha nem is lett ilyen erős. A tesztből egyre következtethetsz: a hcg szintje növekszik a vizeletedben, azaz a terhesség több, mint valószínű, hogy fennáll. Arra azonban, hogy a petezsákban lakik-e valaki, ebből nem lehet spekulálni.


Tudom, milyen ez, tudom milyen a para, meg hogy mennyire nehéz, de azt javaslom, hogy ÉLVEZD a várandósságod, add meg magadnak a nyugodt terhességet, és lélegezz fel: babád lesz!!! A többi sem nem múlik rajtad, sem nem tudsz az ultrahang előtt következtetni bármire.


Nagyon sok boldogságot, minden alakuljon a legszebben!

2014. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hogy kell képet megnézni? akárhogy is másolom be, azt írja ki hogy képfeltoltes.hu es kép nincs, mintha link hibás lenne. valaki help? koszonom. es gratula a kismamanak.:)
2014. aug. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nálam és úgylátom a többieknél is megnyitotta,A képfeltöltés.hu-n ahogy felraksz 1képet alatta vannak linkek az alapján kitudod választani milyen formátumba tedd fel..de erre csak rákkatt és látni
2014. aug. 16. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!