Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Emese,15 éves. Van barátom...

Emese,15 éves. Van barátom voltunk már együtt úgy de mindig vigyáztunk, de 4 hónapja nem jött meg, és valami átlátszó folyik a melleimből mikor megnyomom, és néha szédülök, a hasam nem fáj, de nagyon félek, tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Lehet terhesség? Vagy más is okozhatja? Pl stressz, stb. mivel édesapám fél éve hunyt el, és izgulok a pótvizsgám miatt is! Szerintetek?
2014. aug. 17. 23:43
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
NŐGYÓGYÁSZ
2014. aug. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

4 hónapja nem jött meg neked...miért nem mentél el orvoshoz? Mégis mire vársz?

Nincs 100%-os védekezés, csak ha nem szexelsz.

Mivel védekeztek?

2014. aug. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Uhh... a stresszre még azt mondanám, igen, mert ugyanennyi idős voltam, amikor a papám meghalt, és nekem sem jött meg utána több, mint fél évig... de a melledből jövő folyadék már gyanús. A hasadnak nem is kell fájnia, terhesen sem. 4 hónap alatt már elmehettél volna dokihoz, akkor is, ha szégyelled. Ha terhes vagy, most már mindenképp meg kell szülnöd.
2014. aug. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy, az már lassan kezd látszani.

Viszont a melledből jövő folyadékot és a menzesz kimaradását is magyarázhatja HORMONZAVAR is.

FELTÉTLENÜL menj el nőgyógyászhoz.

Nem holnap vagy jövőhéten.

AZONNAL.

2014. aug. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Gratulalok Emese!a leirtak alapjan on terhes:-):-):-):-):-)
2014. aug. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Remélem nem vagy terhes!

Bocs nem szoktam ilyet írni,de az ilyen ne szaporodjon....

2014. aug. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A "mindig vigyázunk" mit jelent?
2014. aug. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem valószínű, hogy terhes vagy, a gyász miatti stressz miatt megemelkedett a prolaktinszinted, ezért nem.jön meg és emiatt váladékozik a melled.

De menj el dokihoz, mert lehet, hogy gyógyszerrel kell visszanyomni a prolaktinszinted.

Részvétem!

2014. aug. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Mi a baj horváth emesee? Rájöttél h rád találtak? Amúgy miért nem válaszolsz a kérdésekre?
2014. aug. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Köszönjük Emese :):):) sok az esze Emese
2014. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!