Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 3. teszt is negatív 11 nap...

A 3. teszt is negatív 11 nap késésnél. Voltam orvosnál a 8. nap késésnél. Valaki tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés
Utoljára Július 7.én jött meg, csináltam tesztet a 4.(X-epil) 8.(X-epil) és 11.(Romed) nap késés után, mindegyik egyértelműen negatív lett. Még halvány csík sem volt egyiken sem. A második negatív teszt után elmentem az orvosomhoz, aki hüvelyi ultrahangot csinált és azt mondta hogy a terhességnek semmi nyomát nem látja,és minden "gyönyörű", de ha mégse jönne meg akkor 4hét múlva menjek vissza. Valaki tapasztal már hasonlót, vagy valami ötlet ?
2014. aug. 18. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire voltak szabályosak a ciklusaid, de simán előfordulhat, hogy pl. valamiért egy mensi kimarad, vagy késik több hetet.

Mondjuk az enyémek sosem voltak szabályosak, úgyhogy én ezeken meg sem lepődtem, de előfurdulhat, hogy csak úgy kimarad egy hónap.

Ha a doki nem lát semmit, akkor szerintem nagy gond nincs, esetleg ha visszamész és még mindig nem jött meg, akkor ad valami hormonkészítményt ami meghozza, de ezelőtt szoktak várni néhány hetet.

2014. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sose volt szabályos a ciklusom. Általában mindig késik, de ilyen sokat még sosem késett, ezért vagyok kicsit bepánikolva. Most nem igazán jönne a legjobbkor egy baby.
2014. aug. 18. 15:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor mondhatnád, hogy késik, ha tudnád, hogy ovu után 14+11 nappal vagyunk.
2014. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!