Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
A nemvárt napján, vagy az aktushoz 2 hétre?
2014. aug. 18. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
várd meg a következő esedékes menstruáció időpontját
2014. aug. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a nemvárt a biztosabb:) nem biztos, hogy az az aktus volt amelyikre Te gondolod:) már ha összejött...
2014. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy 9-ére nem várom, de 1-jéig is alig bírom ki :/

Máskor is volt már ciklus közepe előtt peteérésem, így reménykedem. És ha kettőtt veszek, az egyiket megcsinálom 2 hét múlva, a másikat a nemvárt napján?

2014. aug. 18. 23:29
 4/7 A kérdező kommentje:
ez volt az egyetlen esélyes aktus a hónapban, a párom el fog utazni pár napra, így pont a ciklus közepe ki fog maradni, és egyébként is ritkán vagyunk együtt, havi max. 6-szor, de volt már, hogy csak egyszer.
2014. aug. 18. 23:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem is ovukor tudtatok együtt lenni, akkor én nem is gondolnék nemvárt előtti tesztelésre. (én egy évig vártam a babára, tudom milyen érzés, de SOHA nem teszteltem nemvárt előtt. CSak akkor egyszer amikor kimaradt. és mi mindig együtt voltunk ovu előtt és ovukor is, úgy, hogy tudtam mikor van ovum.)
2014. aug. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy hamarabb szokott ovum lenni, mint ciklus közepe. Mikor telibe ciklus közepén volt akció, sose jött össze a baba, az első babánk pont egy olyan hónapban jött össze, mint a mostani.
2014. aug. 19. 00:02
 7/7 anonim ***** válasza:
De tudod is, hogy éppen akkor volt ovud, amikor együtt voltatok? Mert akkor ha tudod, hogy akkor volt ovu, akkor az aktus után 12-14 nappal tesztelhetsz. De ha nem tudod biztosan, hogy sikerült ovukor vagy legalább 1-2-3 nappal előtte együtt lenni, akkor ne stresszeld magad korai teszteléssel. És nem beleélni magad...
2014. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!