Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye h az 1 db...

Mennyi az esélye h az 1 db 5napos babszemem feléled fagyi után?

Figyelt kérdés

2014. aug. 19. 07:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi bajod????
2014. aug. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Egy babszem nem eszik fagyit és terhes sem lehetsz töle...
2014. aug. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt nehéz megmondani. Nekem mindig felébredtek. Nekem is 5 naposan lettek fagyasztva.
2014. aug. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Bocsi ugylátszik nem emberi nyelven fogalmaztam,bár szerintem vannak akik értik

Mennyi az esélye annak,hogy az egy db 5 naposan lefagyasztott blaszto.feléledjen,?

2014. aug. 19. 07:43
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Ennyire nem kellene azert erőltetni a babanyelvet, kerdezo, mert kifejezetten röhejes es nyilvan rosszul esik, ha attetetik a növénytermesztés kategóriába.


A kerdes nyilvan az lenne, hogy egy megtermékenyítés utan 5 nappal fagyasztott embrio a beültetés utan életképes lesz e.

A valasz igen, de ez nem jelenti azt, higy egészen biztosan meg is marad a terhesseg.

2014. aug. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom!!!! Elso valaszolo vagyok! Komolyan azt hittem h vmi unatkozo hulyegyerek jott ide szorakozni! Ne haragudj kerdezo nem bunkoskodni akartam de ezt tenyleg nagyon idetlenul fogalmaztad meg! Ha hiszed ha nem kb 10x elolvastam egymas utan! Legkozelebb tenyleg figyelj oda h milyen formaban irsz, jelenteni is akartam h biztos kitalacio es csak provokal itt vki! :D
2014. aug. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Elnézést mindenkitől,csak elég zaklatott vagyok.

Köszönöm a válaszokat.

2014. aug. 19. 08:07
 8/11 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok, én is hülyéskedésnek tartottam a kérdést!
2014. aug. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos én értettem. De a választ nem tudom.
2014. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Semmi baj a kérdéssel. Benne van a megfelelő kategóriában: gyerekvállalás, teherbeesés. Aki ide érkezik és tudja miről van szó, csak az válaszoljon okosan... :) Szurkolok kérdező!
2014. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!