Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átváltaná nekem valaki a...

Átváltaná nekem valaki a progreszteron értékem, és szerintetek jó, vagy kevés?

Figyelt kérdés
A 21.napon 23ng/ml lett.szerintetek ez jó?
2014. aug. 21. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

20 az alsó határ, afölött már van peteérés,de a teherbeeséshez jó, ha legalább 30 körül van. Én 22-vel estem teherbe, de rögtön kaptam is utrogestant, mert a 20 körüli értékkel a teherbeesés még ugyan megtörténik, de lehet, hogy a terhesség megtartásához mér nem elég.

Orvos mit mondott?

2014. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De elvileg az a n/Lml mértékegységre vonatkozik,nekem pedig ng/ml-ben adták meg.orvoshoz jövőhéten megyek.a papíromra a a felső határ a luteális fázisban 25(ez van felírva).
2014. aug. 21. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

átváltottam neked ezzel

[link]


23 ng/ml az 73.14 nmol/L

és direkt megkerestem az én laboreredményem, ahol azt írja, hogy a referenciatartomány a luteális szakaszban 3,0-68,0

a középső luteális szakaszban 19-76


A tiéd 21. napi, tehát középső luteális szakasz eredménye, tehát a tiéd a fölső határnál van ezek szerint.

2014. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.akkor ezek szerint jó ez a progreszteron szint?meg maradna vele egy terhesség?
2014. aug. 22. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!