Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is látja rajta a halvány...

Más is látja rajta a halvány második csíkot, vagy csak én?

Figyelt kérdés
[link]

2014. aug. 24. 15:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem látok rajta második csíkot.

2014. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
valami mintha lenne ott, csinálj pár nap múlva másikat,ha van baba akkor erőseb lesz.
2014. aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod! Én élőben látom, a képen csak akkor, ha ránagyítok! De még pár nap és kiderül a biztos! :) A barátnőm átjött tegnap és hozott nekem One Step 10-es tesztet (neki már a 10. dpo-n pozitív lett), csak azért csináltam meg egyet ma reggel (11. dpo-n)! Amúgy szerdára nem várom! :)
2014. aug. 24. 15:50
 4/18 anonim ***** válasza:
Akkor viszont várd meg a szerdát a teszteléssel! :-)
2014. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam :) csak a kíváncsiság vezérelt a mai tesztelésre :) semmit nem vártam tőle! :) De látok rajta valamit... remélem szerdán már erősebb lesz :) Legalább tudom majd a maihoz viszonyítani a szerdai tesztet! :) Megírom majd mi lett!
2014. aug. 24. 16:26
 6/18 anonim ***** válasza:
szia! Én is látok rajta valamit,de nagyon homályos a kép. Ne vedd tolakodásnak ,megkérdezhetem a korod? Én egyébként keddre-szerdára nem várom.Ismételd meg majd,szoritok! :-) B.N.
2014. aug. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szia! :) Akkor kb ugyanakkorra nem várjuk :) Nem veszem tolakodásnak, 26 éves vagyok! Van valami különösebb oka annak, hogy kérdezted? Én is szorítok Neked!!! :)))
2014. aug. 24. 17:15
 8/18 anonim ***** válasza:
Én nem látok rajta 2 csikot :(
2014. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én sem látok mások csíkot. De nem túl éles a kép, lehet, hogy csak azért. Mindenesetre tesztelj még egyet!
2014. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Köszi :-) Jaj nem,dehogy ,csak érdekelt. Egyre több a 20onéves kismama azt figyelem,gondoltam megkérdezem előre. B.N
2014. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!