Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek meg fog jönni?

Szerintetek meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Legkorábban csak jövő héten tesztelhetek, (elvileg 2-3án nem kell megjönnie) de addig meg fogok őrülni :) Egy hete volt peteérésem, rá 6 napra görcsölt nagyon a hasam. Folyamatosan pisilni járok, de tegnap óta hisztis is vagyok és türelmetlen, mint amikor megjön...Szerintetek meg fog jönni, vagy lehetnek ezek a babás tünetek is? Nagyon jó lenne..

2014. aug. 25. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyire ne feszülj..ezek a tünetek semmit nem jelentenek!!a beagyazodas alltalaban tobb mint 6 nap..es meg ha meg is törtent akkor se lenne meg semmi tüneted!!majd ha kesik tesztelj..sok szerencsét!:)
2014. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, próbálom nem túlpörögni a dolgot,de egyenlőre nem nagyon megy :) Köszi a választ.
2014. aug. 25. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Peteérés után 6. naptól 3-4 napig görcsöltem, ( és igen ez jelezte nekem a beágyazódást) de nekem semmi pecsételés nem volt.

És ma voltam orvosnál 5 hetes a picike :)


Szóval lehet baba. :)

2014. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!