Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnék még egy...

Nagyon szeretnék még egy gyereket, a férjem viszont nem akar. Hogyan lépjek ezen túl?

Figyelt kérdés
Ráerőszakolni nem akarom, nem venném a szívemre, hogy emiatt akár a kapcsolatunk tönkre menjen, vagy ne adj isten megutálná a gyereket, mert nem akarta. Nekem viszont minden porcikám önti magából a vágyat, hogy legyen még egy. Így nagyon szenvedek és boldogtalannak is érzem magam, ha viszont ráerőszakolom a férjemre a terhességet, ő lesz boldogtalan. Mit tegyek? Nagyon szomorú vagyok.
2010. jan. 16. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Koncentrálj a meglévő kincseidre, ne arra, ami nem lehet a Tiéd! Tölts minél több időt a pároddal, és a gyerekeddel, tanítgasd meg olyan dolgokra, amire másik baba mellett nem lenne időd. Tudatosítsd magadban, hogy milyen szerencsés vagy, hogy ilyen családod lehet. Nem tudom, hány évesek vagytok, és mennyi idős a gyereketek, de az is elképzelhető, hogy később a párod is hajlana újra a dologra. Gondolom, párszor megbeszéltétek már ezt a dolgot, miért nem akar a férjed újra kisbabát? Neki van testvére? Esetleg lehetne még egy uccsó próbálkozásod arra nézve, hogy meggyőzd, milyen jó dolog is az, ha az embernek van testvére, felnőttkorára/öregkorára is van valaki, aki közelről ismeri az egész életét. Ha nagyon nem hajlik rá, ahogy írtad, tényleg jobb, ha nem erőlteted, mert ez a világon a legfontosabb társas dolog, mindkét fél akarata kell hozzá szerencsés esetben.
2010. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te szerencses van az en parom egyatalan nem akar gyereket s a te gondok olvasva elsirtam magam irigyellek neked legalabb egy van nekem egy sincs
2010. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én 33 leszek idén, a férjem 36. Kisfiam másfél éves. Korábban volt róla szó, hogy lesz még egy gyerkőc, már nevet is választottunk neki, és mindig úgy beszéltünk az életünkről, hogy két gyerekünk lesz. Most viszont úgy gondolja, hogy ő jól megvan ezzel az eggyel is. Én meg úgy érzem, mintha a kistesó épp a nagymamánál lenne, vagy ilyesmi, hogy most épp nem lehet velünk, de része az életünknek már, pedig még meg se született...de még csak meg se fogant! Őrület!!! Nem bírok a hormonokkal. De még egy beszélgetést azért megejtünk, aztán rátok hallgatok, és koncentrálok a már meglévő családomra. Csak valahogy túl kell lépnem ezen. Köszi a válaszokat!
2010. jan. 17. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!