Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mégis mennyi az esélye, hogy...

Mégis mennyi az esélye, hogy teherbe esek? Lett már valaki az ismerőseitek közül így terhes?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok,viszont a barátom megujjazott 22-én.Nem 100%,de tegyük fel,hogy előváladékos volt az ujja.Mégis mennyi esély van rá,hogy teherbe estem?Az utolsó menstruációmnak aug.3-án lett vége,és a petting után véreztem,de csak egy napig.Lehet,hogy ez a menstruációm volt?Mert mostanában kellene megjönnie,és amúgy sem szokott sokáig tartani,nem szoktak görcseim sem lenni.Lehetséges,hogy azért tartott ilyen rövid ideig,mert ez a dolog bezavart a menstruációmba?

Kérlek ne ítélkezzetek,és ne szidjatok,hogy ilyen tudatlan vagyok,mert nem vagyok az,de annyira félek,hogy mégis terhes leszek,hogy hirtelen lett egy csomó hülye kérdésem,és hozzátok fordulok velük,mert máshová nem tudok.Annyira félek,hogy másra sem tudok gondolni,és vagyok olyan szerencsétlen,hogy amíg mások felelőtlenül megszakítással "védekeznek" és nem esnek teherbe,én ennyitől is terhes leszek már elsőre.



2014. aug. 26. 09:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, nyugi!
2014. aug. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel. Viszont ha nagyobb a stressz, mint az öröm, egyelőre más élvezeti forrás után kellene néznetek...
2014. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítéllek el, de csak akkor kéne szexelni, ha már tisztában vagy a dolgokkal! Nem vagy terhes, nyugi, a petting után azért véreztél, mert megsértett az ujjával.
2014. aug. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat.Igen,volt ott öröm is,de a stressz nagyobb legalábbis a részemről.Mindegy,azért meg fogom mondani a barátomnak,hogy vagy magához,vagy hozzám nyúlkál:D.Szerintem viszonylag azért tisztában vagyok a dolgokkal,pont azért is,mert mindig figyeltem a felvilágosító órán/utána olvastam a dolgoknak,mert a legrosszabb rémálmom az,hogy fiatalon teherbe essek. Bár elhiszem,hogy a kérdésemből nem ez jött le,mertén is tudom,hogy iszonyatosan kevés rá az esély,és a barátom volt wc-n az utolsó ejakulációja óta,az agyam racionális fele valahogy teljesen kikapcsolt.Egyébként nem tudom,hogy mi okozza nálam ezt a félelmet,de én már attól rosszul vagyok és gyomorgörcsöm lesz ha véletlenül odakapcsolok a Tini mamikra,vagy azt beszéljük a lányokkal,hogy ki mit tenne,ha becsúszna a baba.
2014. aug. 26. 09:47
 5/11 anonim válasza:

Szia en ugyanugy voltam, vagyok mint te.. Regen volt de ugyanugy egesz honapban paraztam amiert lehet de meg nem is,biztos hogy elovaladekos kezzel,hozzamnyult es akkor... Persze nem lett semmi gond

most meg azon aggodom hetek ota h,gumival csinaltam de h hatha tortwent valami amit nem vettem wszre stb... Ne parazz attol tenyleg nem eshetsz teherbw

2014. aug. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ujjazástól ugyanmár... akik védekezés nélkül szexelnek ,tehát a fiu pénisze bemegy a lány nemiszervébe,és végigcsinálják,elis élvez..ott is csak 35 százalék esik teherbe...

Aki normálisan használ gumit,az nem lesz terhes,de itt még gumirol se volt szó,hanem az ujjáról,az ujjábol nem jön sperma.Ha kicsit is olyan volt,akkor meg levegőn elhal,nem lesz életképes,ahhoz azért nagyobb akció kell. Ennél több tapasztalat kell a szexhez,ne haragudj,nem bántásból mondom. G.G.

2014. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
draga istenem :))
2014. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6# azert te is tudatlan vagy :))
2014. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ti miért akartok gyerekfejjel szexelni? Ha szexelsz, terhes lehetsz, ha biztosan nem akarsz terhes lenni, ne szexelj.

Ennyi.

2014. szept. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen,még kiskorú vagyok,de azért szerintem 17 évesen nem lenne olyan nagy bűn szexuális életet írni,bár amint írtam még szűz vagyok,csak pettingeltünk.
2014. szept. 8. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!