Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztemet? Van...

Megnéznétek a tesztemet? Van rajta második csík, csak nem tudom eldönteni, hogy tényleg pozitív-e vagy csak a reagens helye látszik.

Figyelt kérdés

Péntekre nem várom.

[link]


2014. aug. 27. 08:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Színe van, már amennyire ilyen halvány csíkból látom. Kb. 10 perc múlva jött ki. Akkor fotóztam a kérdésben szereplő képet. Holnap reggel újra próbálom, akkor talán okosabb leszek, mert most nagy kérdőjel az egész.
2014. aug. 27. 16:19
 12/17 anonim ***** válasza:

Száradási csíknak tűnik. Szürke!


De azért tesztelj később.

2014. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Eléggé el vagyok kenődve ma reggel. Hőm esett 4 tizedet, a mai teszt meg ugyanolyan, mint a tegnapi. :( Bármennyire is szerettem volna, valószínűleg nem sikerült most sem. :(

Bár még nem jött meg, de egyre kevesebb a remény, én már nem is bízok a sikerben.

2014. aug. 28. 05:57
 14/17 anonim ***** válasza:
na babas lettel? irj hogy hogy alakultak a dolgok!
2014. szept. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Végül mégsem jött meg, tegnap reggel teszteltem újra, ilyen lett: [link]

Nagyon boldog vagyok! :)

2014. szept. 2. 16:35
 16/17 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon gratulalok!!! :)) jo egeszseget kivanok es vigyazz magatokra!!
2014. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. szept. 2. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!