Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen 10-es érzékenységű...

Milyen 10-es érzékenységű tesztek kaphatók most? És hol? (csak boltban, gyógyszertárban megvehető érdekelne, rendelős nem)

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban van. És az miért fontos, hogy milyen márkájú? Kérsz 10-est, adn, ennyi.
2014. szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
adnak akart lenni
2014. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Jogos :)


Lehet, hogy tényleg baba van a dologban, hogy ez a megoldás nem jutott eszembe...


Na jó, inkább asszem a dm-ben nem szerettem volna kutatni az érzékenységet, de akkor amúgy se ott keressem

2014. szept. 1. 12:54
 4/14 anonim ***** válasza:
10-es gyógyszertárit csak az amazont ismerem. Kb 700 Ft, kazettás teszt.
2014. szept. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Dm-ben nincs is 10-es érzékenységű teszt.

De amúgy a 10-essel is jobb, ha megvárod, hogy kimaradjon a menstruációd. (nekem egy napos késésnél mutatott halványat a 10-es teszt. Igaz, előtte nem teszteltem, lehet, hogy kimaradás előtt is már mutatott volna valami extra halványat, ezt nem tudom)

2014. szept. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


A ciklusaim annyira összevisszák, hogy az alapján semmire se megyek, de mivel elvileg védekezünk, csak 1x nem sikerült, nagyjából onnan tudok számolni.


Egyébként teljesen igazatok van, van már 2 gyerekem, és az elsővel 32. napon lett pozi tesztem, a másodikkal előbb nem is teszteltem, de az mondjuk már a 30. napon is pozi lett volna, ez meg még csak 27. Csak valahogy nagyon furin érzem magam, hasmenésem van, nagyon enyhén, de émelygek, amik persze mástól is nyugodtan lehetnek, csak jó lenne tudni.

2014. szept. 1. 13:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Én a BENU gyógyszertárban úgy jártam: mondtam az eladónak, hogy 10-es érzékenységű tesztet kérnék, ő meg lesett, mint a moziban. Mutatta milyenek vannak, de fogalma sem volt az érzékenységükről.
2014. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát érdekes. Pedig igencsak írja a dobozon, hogy 10-es :) (de hát vannak ilyen patikusok, sajnos)
2014. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A Benu gyógyszertárnak meg saját tesztje is van, ráadásul szerintem jók is. Abból is van 10-es és 25-ös is. A 10-es rózsaszín kupakos. :)
2014. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi, Benu van is a közelemben, holnap ellövök egyet, végül is a legutóbbi ciklusom 26, az azt megelőző meg 18 napos volt, ennyi erővel már késik ;)
2014. szept. 1. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!