Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27. -én kellett volna megjönni...

27. -én kellett volna megjönnie! 18-19. -én voltam a párommal! Lehet baba? 2-3 hònapja pontos volt ez a 27. -e. Mensi előtt fájt a cicim legalább 1héttel. Most semmi! Folyásom sincs. Pedig volt mensi előtt! Enyhe görcsök és hasszúrka!

Figyelt kérdés
Mèg nem jött meg!5napja!Tegnap reggeli teszten negatív lett! Ma 1. -jèn. Mára lett érzékeny a cicim! Puffadok...lehet még baba?
2014. szept. 1. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát előfordulhat, de elvileg már az első nemvárt napon ki kellene mutatnia a tesztnek..? vagy? Lehet nem mindenkinél. Talán várj még 1-2 napot, aztán csinálj újra tesztet, más fajtát. Fel tudod tölteni a korábbi tesztedet?
2014. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom! De az egyértelmű negatív lett! :(
2014. szept. 1. 18:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Az igaz,h egy nagyon olcsò teszt volt!
2014. szept. 1. 18:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha 18-19-én voltatok együtt, akkor onnan még minimum 14 nap, mire kimutatja, de inkább több, főleg, ha az ovud is pár nappal később volt. A tünetek pms-re is utalhatnak, de babára is. Tesztelj pár nap múlva, és ha 1,5-2 hetet késik, menj el orvoshoz.
2014. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pms? Ne haragudj de nem tudom mi az.... Köszönöm a tanácsot! Várok mèg! Hisz mèg szerdán lesz 1hete,h kèsik!
2014. szept. 1. 18:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Már tudom mi az :)
2014. szept. 1. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:
TAvaly 19-én voltunk együtt, szeptember 11-én teszteltem halvány pozitívat, azóta meg is született.
2014. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor mèg van remèny! :)))))
2014. szept. 1. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!