Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beagyazodas? Peteereskor...

Lehet beagyazodas? Peteereskor, elotte es utana is egyutt voltunk. Ennek 7-8 napja, es ket napja ejjeli eros hasszurkalast, hasfajdalmat erzek, es feheres folyas, hanyinger.

Figyelt kérdés
2 honapja probalkozunk, 9. re nem varom
2014. szept. 1. 18:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A szurkálás talán lehet az, de a hányinger elég valószínűtlen, mert a beágyazódás után kezd csak el termelődni a hcg, ami a hányingert okozhatja, de általában a rosszullétek inkább a hatodik hét tájékán kezdődnek. A hasszurka viszont tényleg lehet jó jel, nekem is volt, és pozit is teszteltem :) Drukkolok neked nagyon!
2014. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Koszi szepen, nagyon izgulok :)

4 honapja volt endometriozis miatt mutetem, es a doki szerint ilyenkor par honapig idealis probalkozni! ( amig vissza nem jon az endo, es muteni kell ujra :(


A hasszurkalasom pentek ejjel erosen, pentek nappal, es vasarnap ejjel volt.

2014. szept. 1. 19:06
 3/21 anonim ***** válasza:
:) Nekem pont ez volt a furcsa tünet, mert sosem szokott menzi előtt fájni semmim. Mikor megjön, akkor megőrülök a fájdalomtól, de előtte nem érzek semmit, max a peteéréskor egy kis enyhe szúrkálást. Most sokat fájdogált, húzódott, szúrt, égett a hasam. Mindenképp írd meg majd, hogy mi lett veled, izgulok érted :)
2014. szept. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nekem mielott megjon, elotte par oraval kezd el fajni a hasam, meg peteereskor egyertelmuen.

Viszont igy egy hettel menstruacio elott nem szokott semmi lenni.

Ma vettem tesztet, csutortokon reggel megcsinalom, nem birok tovabb varni :)

Allitolag a nem vart elott 4-6 nappal mar kimutatja! Hetvegen elutazunk a baratommal, ott nem akarok tesztelni, nem akarok azon idegeskedni. Ugyhogycsutortok reggel, ha negativ akkor hetfo reggel a masik, ketto van egy csomagban :)

Szorits!!!

2014. szept. 1. 19:36
 5/21 anonim ***** válasza:
Szorítok ezerrel, de nehogy elkeseredj, ha negatív!! Nekem még nemvárt napján is tök halvány volt, úgyhogy ne nagyon hidd el ezt a négy nappal menzi előtti reklámszöveget... Persze, van, akinél bejön, de iszonyú ritka, úgyhogy nehogy beleéld magad, aztán szomorkodj...
2014. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem ezek akár babás tünetek is lehetnek. Nekem is van erős hasszurka, egy hete görcsölt is, mintha megjönne. Holnapra nem várom....kiváncsi leszek :)
2014. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Rendben, nem fogok :)
2014. szept. 1. 19:45
 8/21 A kérdező kommentje:
# 6 de izgi, szoritok ! Mast ereztel ?
2014. szept. 1. 20:11
 9/21 anonim ***** válasza:
Volt pár tünetem, ami akár babás is lehet, de mensis is..fázok folyton (bár hideg is van), fáj a hasam, egy hete erősen begörcsölt, kb fél óránként pisilnem kell, de nem vagyok felfázva, mert az más, egyszerűen csak mennem kell. Fáradékonyabb vagyok, reggel nem bírok felkelni az ágyból (máskor simán kipattantam). Nem tudom, már nagyon izgulok. Pár napja csináltam egy tesztet, negatív lett...persze korai is volt.. nem tudom reggel csináljak-e még egyet, vagy várjam, megjön-e ?! :)
2014. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
En tuti nem birnam ki,mes mar reggel csinalnek !
2014. szept. 1. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!