Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőszakértők segítségét kérem!...

Hőszakértők segítségét kérem! Menszesz után 6 napig 35.8 volt a hőm majd felment 36.3-ra és 3 napig egyenletesen ennyi volt majd lement 36-ra. Lehet ez a 3 nap a peteérésem napja? Teherbe eshettem ekkor? Kezdő "hőmérőző" vagyok 1. babára vágyom.

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem menszesz után ilyen rövid idővel ez nem peteérés volt. ciklus alatt a hő ingadozhat. amit javasolni tudok: legyetek együtt 2 naponta és akkor nem késtek le a dologról és pár hónap hőmérőzés után már sokkal jobban megismered a ciklusod és a hő ingadozását is látni fogod. mindig nézd vissza az elmúlt ciklust, hogy hogyan alakult abból tanulni fogsz. bár remélem nem lesz lehetőséged a pár hónapi vizsgálódásra, mert hamarosan lesz babád :)
2010. jan. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja és a hő mellett érdemes nézni a hüvelyváladékot is (nekem mindig az jelzi) illetve ha rendszeres a menszeszed akkor naptári módszerrel is be tudod lőni a napot.
2010. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pontosan 28 napos a ciklusom. Hüvelyi folyásnál miből ismerhető fel a peteérés?
2010. jan. 17. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:
28napos ciklusnál 14. napon van peteérés. nekem peteéréskor fehér folyásom van, ami általában nincs csak peteéréskor és utána. de minden ember más, valakinél más jelei vannak, ezért jó, ha figyeled a ciklusod és nem csak a hőt, hanem egyéb tüneteket is. nekem például mensi szerű görcsök is vannak, persze nem olyan nagy fájások, hanem enyhe érzés, ezt középidős fájdalomnak is nevezik. a ciklus.hu nagyon jó a mensi vezetésére, mert előre is mutatja, hogy nálad a rögzített adatok alapján kb mikorra várható a peteérés. nagyon ajánlom
2010. jan. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen már próbálgatom a ciklus.hu-n de még tapasztalatlan vagyok.Köszönöm!
2010. jan. 17. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!