Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 4-5-8 nappal...

Nemvárt előtt 4-5-8 nappal (25-28napos ciklusok) egy pötty halvány barnázás, méh görcsölés, majd elmúlt. Ez lehet mástól mint beágyazódás? Lehet, h csak korai mensi? Vagy mi lehet? Akár ciszta is okozhatja vagy tök normális?

Figyelt kérdés
23.ciklusnapon vagyok, tegnap volt egy majd 1cm-s pötty a bugyimon, halvány rózsaszínes-bézses, és tök megjön érzéssel görcsölt a méhem, azóta semmi. Mivel reggel a hőm csak 36.5 volt, nem reménykedek babában, de akkor meg mi okozhat ilyen beágyazódás gyanús tüneteket? aggódom, mert van myomám is ami nőtt kicsit, de nem nagy, meg sok cisztám, pco, IR stb, de hozzáértőn kezelnek, csak mostanában sok volt a munka+stressze és nem figyeltem a helyes életmódra, még a gyógyszert sem szedtem, nehogy ez okozza. És gondolom az is lehet, hogy csak előbb kezdődik a mensi, de azért még bízom benne kicsit, h nem erről van szó. légyszi hormonális érzékenységemre való tekintettel kíméljetek az osztó beszólásoktól, köszi!

#menstruáció #baba #barnázás #PCOS #pecsételés #terhességi tünet #Béágyazodás #nemvárt előtti napokban #ciszta okozta tünetek
2014. szept. 2. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az idegesség Nálam is jelentősen lerövidítette a ciklusomat bár Én nem vagyok PCO-s és hormonproblémám sem volt. A lombikos babám 9 hós és mióta újra megjött most is 24-25 napra jelentkezik a mensi, bár nyugodt se vagyok. Viszont az unokatesóm PCO mellett lett váratlanul terhes kb olyan állapotban mint Te. Most 2,5 éves a kisfia. A lombik alatt és előtt az Ő esete tartotta Bennem a lelket. Te se add fel.
2014. szept. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ilyen tünetem nekem is volt,azt hittem én is hogy terhes vagyok,voltak pötyyeim 2 napik és utánna elmultak megörültem,de sajna 3 napra rá megjött a mestruációm.
2014. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, hát igen elég megjósolhatatan ez most, azóta sincs semmi, csak törléskor volt 1-szer barnás ilyen kis szálacska, de egyelőre ennyi. Viszont ha már ez van, akkor gondolom mensi lesz, mert a beágyazódáskor sztem ilyen nincs, csak egy pötty vmi, nem? Elég fura a közérzetem, néha úgy érzem tüzel a fejem is, de reggeli hőm nem magaas, szóval nem hinném, h bármi van sajnos, ami bíztató. Azért tudtok írjatok még tapasztalatokat, addig se bolondulok meg a várakozásban. nagyon köszi!
2014. szept. 4. 00:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Aztán mi történt, kérdező:
2014. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!