Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményetek erről?

Véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Nincs terhességi tünet, csak valami sárgás-fehéres folyás, néha-néha kis nyúlékony darabok vannak benne. Nem jött meg, de egy Xepil tesztet csináltam, az negatív lett.

(Máskor is teszteltem azzal, negatív lett és nem volt baba, bízom benne, hogy megbízhatóan mutatta most is.)



2014. szept. 2. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a sárgás/fehér túrós folyás babát jelzett. Más tüneted nincs?
2014. szept. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nincs mas tunet ! Neha picit faj a hasam, de csak ha ragondolok, egyebkent nem...

maskor is szokott lenni ilyesmi folyasom es akkor meg is jott utana ,am most semmi jele a menzesznek. :(

2014. szept. 3. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor kellett volna megjönnie?

Lehet, hogy baba, de lehet fertőzés is. Vagy most is a menzesz előtti szokásos folyásod van, csak most hosszabban, és lassan meg fog jönni.

Azóta teszteltél? És ha igen, akkor még mindig negatív?

2014. szept. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Max egy hónap+10 napra szokott megjönni, tehát péntekre vártam.

Teszteltem egyet még, az is negatív lett. Semmilyen terhességi tünetem nincsen, de arra sincs jel, hogy meg akarna jönni.

2014. szept. 6. 23:48




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!