Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sikerült a baba akkor nem...

Ha sikerült a baba akkor nem csak az ébredési hő magas hanem egész nap magasan marad?

Figyelt kérdés
Szoktam mérni reggelente ébredéskor, vezetem is de most a csemetém játszott a lázmérővel és megmértem én is most is 37 ok.
2014. szept. 2. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem mértem hőt. Az elmaradt menstruáció napján úgyis kimutatja a teszt.
2014. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen,magasan marad.
2014. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hormonzavarom volt tavaly akkor el kellett halasztanunk a babaprojektet így most mérnem kell
2014. szept. 2. 21:11
 4/13 anonim ***** válasza:
attól függ, h hol tartasz éppen a ciklusodban. ovu után is magas.
2014. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is 37 volt ma délután, pedig megjött...szóval én ezt nem értem. Bár nem jött meg rendesen, még csak barnázok, nem tudom mi lesz ebből. De ez a hőemelkedés érdekes. Viszont teszteltem és az is negatív lett.
2014. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
magas marad folyamatosan egészen a szülésig.
2014. szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindig menzi 2. vagy 3. napján esett le. aznap amikor megjött még jócskán magasan volt. nem mindenkinek menzi előtt esik le.
2014. szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem az első trimeszterben végig magas volt.
2014. szept. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ÉN 7-re nem várom és nekem is magas napközben is a tegnap 37,4 volt napközben és reggel 36,9. Itt a hőgörbém is [link]
2014. szept. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon szép a görbéd. :) Nekem mensi napjára mindig leesik, sőt ha elkezd esni akkor már feleseleges tesztelnem tudom hogy meg fog jönni. De mivel eddig napközben sosem néztem furcsáltam hogy magas bár a reggeli is jó volt 36.8-9. Péntekre nem várom hátha ez egy jó jel lehet:)
2014. szept. 3. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!