Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap voltam átjárhatóságin...

Tegnap voltam átjárhatóságin ( hycosy ) sajnos mindkét petevezetőm el van záródva. Lehetséges hogy a folyadék amit átakartak juttatni rajta kicsit oldott ezen?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok keseredve... a doki azt mondta ne menjek laporoszkópiára nincs értelme, a lombikot javasolta, hogy mihamarabb terhes legyek. Volt valaki úgy hogy azt mondták el van záródva és mégis természetesen úton lett terhes?
2014. szept. 4. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ezen agylja, hanem azon, hogy lombikkal lehet. Mondjuk méhtükrözés így is úgy is kelleni fog hozzá. Ha oldott volna a folyadék, akkor megnyílt volna közben.
2014. szept. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Kezdjétek el intézni a lombikot, mert elég sok idő, mire minden kész lesz.

Egyébként itt vagyok én példának! :)

Április 1 volt az átjárhatósági vizsgálatom időpontja. Kiderült mind a 2 petevezető el van záródva. Dupla adag folyadékot fecskendeztek fel, mégsem nyílt meg ott.

Viszont utána valamikor igen, és májusban teherbe is estem. :) Hihetetlen volt a dolog, és még most is az!

Ma vagyok 15+4 hetes kismama :)

Egyébként mi is épp intéztük a lombikot, mire kiderült, hogy babát várok. :)

Persze azért ne ezzel kalkulálj.

2014. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze mi is minél előbb szeretnénk elkezdeni a lombikot, csak a hétvégén utazunk el egy hétre nyaralni, így csak azután tudok vissza menni a nőgyógyászomhoz aki elmondja merre is induljunk. Aki csinálta az átjárhatóságit ő mondta hogy felesleges a laporoszkópia egyből lombikot javasolt.
2014. szept. 4. 10:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Addig is bejelntkezhettek valamelyik meddőségibe, mert hónapok lehetnek mire időpontot kaptok.
2014. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Igaza van az utolsónak! Nyugodtan telefonálj időpontért. Itt Győrben a Kaáliba például 1-2 hónap a várakozási idő az első konzultációra.

2014. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!