Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok, ha együttvoltunk a barátommal, gumival védekeztünk, tehát került a farkára sperma, és utána kb 5-10 percre rá a második menetet védekezés nélkül kezdtük el? Bővebb indokolás lent!

Figyelt kérdés
mert azt olvastam, hogy a sparma szabadlevegőn akár egy napig is elélhet, tehát az előző menetről rajtamaradt spermától akár teherbe eshetek?
2010. jan. 17. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
jó nagy baromság.szabad levegőn a sperma nem él csak pár percig,max pár órát.de még a pár óra sem tuti.de h elkerüld az idegeskedést,legközelebb a másodiknál is húzzatok gumit már az elejétől.
2010. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez okozza a kockázatot, hanem más.


A második menetnél is van előváladék. És gondolom, a máspdik menet előtt nem pisilt, tehát az előváladéka tele volt az első orgazmusból visszamaradt spermával. Ettől olyan simán teherbe eshetsz, mint a pinty.


Amit csináltatok, az megszakítás. 100 nőből, aki egy évig így védekezik, 35 teherbe esik. Míg 100 nőből, aki egy évig egyáltalán nem védekezik, 80 esik teherbe. A kettő között 2.28-szoros a különbség mindössze. Azaz ha gumi nélkül szeretkeztek, és a partnered nem beléd élvez, csak 2,28-szor kisebb az esélye, hogy teherbe esel, mintha beléd élvezne.


Mindegy, hány percig csináljátok így.

2010. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagy butaságot csináltatok.Remélhetöleg nem lesz belöle baba.Legközelebb gumi akárhányszor csináljátok.....

A spermák egyébként szabadlevegön pár percig életképesekl,de ott az elöváladék,+a visszamaradt sperma....

Szorítok,hogy ne legyen baba.....

2010. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azthiszem csinálok egy tesztet a napokban, mert nem nyugodtam meg a válaszoktól..Nagyon félek.. :S Köszönöm a segítséget!
2010. jan. 17. 21:06
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát, nem is azért írtunk, hogy megnyugtassunk... Sajnos van esélyed a terhességre. Akkor tesztelj, amikorra a vérzésedet várod, és késik, illetve aktus után 2-3 hétre.
2010. jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Még teljesen felesleges tesztelned!Várd meg,a mesid és ha késik akkor tesztelj!

A 2. válaszoló nagyon szépen kifejtette a lényeget!

2010. jan. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megjött, nem vagyok terhes.. :)
2010. jan. 19. 18:17
 8/9 anonim ***** válasza:

08:45 vagyok

Örülök neki,hogy megjött!! :D Ilyenkor nem szokás,de gratulálok! :D Szurkoltam ám neked :)

Te meg szoríthatnál nekem,h ne jöjjön meg ;)

2010. jan. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól van, örülök, hogy minden rendben. :-)
2010. jan. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!