Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember elsejére nem...

Szeptember elsejére nem vártam. Ma barnás-rózsaszínes vérzésem lett. Lehet még attól baba?

Figyelt kérdés
Fémes ízt érzek a számban, folyamatosan nyilallik a derekamba, és a bal mellem mintha fájna, főleg a bimbóm... Szóval teljesen olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni. Nem szokott késni, de két hete felfáztam, és vesemedence gyulladásom lett, amire antibiotikumot kaptam. Csináltam tegnap tesztet, de az negatív lett, igaz, 25-ös érzékenységű volt. Van még itthon egy 10-es érzékenységűm, de azt így nem szeretném ellőni, mert megvárom, hogy mi lesz a mostani furcsa vérezgetés vége. Hányingerem az nincs, csak néha émelygek, ha megcsap valami étel illata. Szerintetek lehet még baba a dologban?

2014. szept. 4. 12:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mikor ovuláltál?
2014. szept. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
lehet baba, de a vérzés miatt sos dokihoz kéne menned, mert lehet hormonpótlásra van szükséged.
2014. szept. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Augusztus 18-án volt peteérésem, voltunk is együtt 13-15-17-18-19-20-22-24.
2014. szept. 4. 12:31
 4/18 anonim ***** válasza:
Tuti?? Vagy csak a kalkulátor mondja? Mert akkor a tegnapi teszt már valszeg kimutatta volna.
2014. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tuti... a kalkulátort is használom, de azért vettem ovu tesztet is. 18-a volt mind a kettő :)
2014. szept. 4. 12:36
 6/18 A kérdező kommentje:
Pregnasens a teszt neve, amit használtam, bár azt olvastam róla, hogy sokszor ad téves eredményt.
2014. szept. 4. 12:39
 7/18 anonim ***** válasza:
akkor már csak abban bízhatunk, az a típus vagy, akinek csak később látszik a teszten.
2014. szept. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, mert minden vágyunk egy babóca lenne... :-) Szerinted mikor teszteljek újra? Várjam meg míg elmúlik ez a valami, vagy akár holnap reggel csináljam meg a 10-es érzékenységű tesztet?
2014. szept. 4. 12:47
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem jót kérdezel, én a 9 dpo-tól feszt tesztelni szoktam. Kizárt, hogy a 10-es teszt nem lenne már lepisilve, ha nálam lenne. :)
2014. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Alexandra217 válasza:
Én is így vagyok. nekem 29.-én kellett volna megjönnie. azóta görcsölgetek. meg a derekamat én is érzem.nem tudom hogy ez most a terhesség tünete lehet, vagy tényleg meg akar jönni? az ovulációs időszakban én is fel voltam fázva, és antibiotikumot szedtem. hétfőn csináltam tesztet, az negatív lett.
2014. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!