Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor legyünk akkor együtt?...

Mikor legyünk akkor együtt? Sok az idő pont. Tudom, h fura amit kérdezek.

Figyelt kérdés

Utolsó menstruáció első napja:


Év: Hónap: Nap:

Menstruációs ciklus:



Kicsit fogékony, esély lányra:2014.09.09.


Közepesen fogékony, esély fiúra:2014.09.10.


Nagyon fogékony, esély fiúra:2014.09.11.


Ovuláció:2014.09.12.


Első terhességi teszt:2014.09.22.


Következő menstruációs ciklus:2014.09.26.



2014. szept. 5. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a legbiztosabb, ha kétnaponta összebújtok, attól függetlenül, hogy mit írnak a különböző oldalak. Akkor kizárt dolog, hogy lemaradjatok bármiről is.

Elvégre is az emberi szervezet nem egy gép, ami óramű pontossággal működik...

2014. szept. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyetek együtt, mikor jól esik! :) Amikor a leginkább kívánod, annak az is lehet oka, hogy éppen termékeny időszakban vagy. Egyébiránt az ovulációkor van a legnagyobb esély a megtermékenyülésre, mivel akkor érik meg a petesejted. Mivel spermium a hüvelyben néhány napig életképes, így előtte, utána tud megtermékenyülni. De a dátumok mellé le is írtad a kérdésedre a választ. Ha a peteérés/ovu előtt vagytok néhány nappal, akkor kisebb az esély, mivel a spermiumok egy része elpusztul, mire "bevárják a petesejt megérkezését, a "lányok" szívósabbak, tovább élnek, emiatt nagyobb az esély ilyenkor kislányra, ha sikerül teherbe esni. A "fiúk gyorsabbak, így ha az ovukor, illetve utána vagytok együtt, akkor meg fiúra van nagyobb esély, mivel ők még "időben" beérnek a várakozó petesejthez, míg a "lányok" lemaradnak. Remélem érted a lényeget, próbáltam virágnyelven leírni... :) De azt még tudd, hogy az egy dolog, hogy a naptár szerint mikor van ovud, de közel sem biztos, hogy valóban akkor fog bekövetkezni. Emiatt ajánlják sokan, hogy középidőben érdemes 2 naponta együtt lenni a biztosabb teherbeesés érdekében. :)
2014. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az ovu előtti napokban mindenképp (9, 10, 11). Ennek az az alapja,h a hímivarsejtek szeretkezést követően még kb 72 órán át életképesek. Ovu napján a petesejt megérik, alkalmas a megtermékenyítésre (kb 20 órán keresztül). Ekkor már (12én) legyenek ott a tettre kész spermiumok.
2014. szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen a válaszokat :D
2014. szept. 5. 10:45
 5/12 anonim ***** válasza:
:)))) Nekem 13-ára írja az ovu-t! Mi is ""igyekszünk"". Reménykedünk!! Sok sikert! Írj majd kérdező, hogy mizu?! :)
2014. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát tegnap együtt voltunk. Ha valóban 3 napig él a spermium akkor kicsit fogékony leszek a lányra :)
2014. szept. 6. 15:46
 7/12 anonim ***** válasza:
:) Szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi! És Ti,mióta próbálkoztok?
2014. szept. 9. 06:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk ez a 2.hónap, de aug-ban nem hőmérőztem minden nap, így talán most biztosabb is lesz a dolog. Ti?
2014. szept. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én nem hőmérőzök. Mi is 2 hónapja.
2014. szept. 12. 06:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!