Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vitamint érdemes...

Milyen vitamint érdemes szedni, ha babát szeretnénk?

Figyelt kérdés
Egy ideje rajta vagyunk a babaprojekten férjemmel,de eddig sikertelenül.Sokan mondanak sok félét.Ha valaki volt hasonló helyzetben mit szedett,hogy könnyebben összejöjjön a baba?

2014. szept. 5. 19:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Mi Nemetorszagban elunk, itt is utanakerdeztem, nekem a gyogyszertarban a Folio Forte tabit ajanlottak (nem tudom kaphato-e otthon), azt mondtak mielott elkezdunk probalkozni, az elott 2 honappal kezdjem el szedni, valojaban folsav, B12 vitamin es jod van benne. Bar ez nem hiszem hogy sok szerepet jatszik, hogy gyorsan ossze jojjon a baby.
2014. szept. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönjük.Én is sok sikert kívánok hozzá.Férjem ma kérdezi meg a gyógyszertárba mit ajánlanak.E vitamint mindenképp vesz,sok jót hallottam róla.
2014. szept. 6. 15:58
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Szerintem azt mi is beszerezzuk, es majd isszuk szepen mindketten :) Ha van valami ujsag irj, kivancsi vagyok a fejlemenyekre :)
2014. szept. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mindenképp.Te is írj,ha történik valami :)
2014. szept. 6. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!