Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem terhesség, akkor mi...

Ha nem terhesség, akkor mi lehet? Késik a menstruációm 12 napja. A 30. naptól egy hétig fájt egy kicsit a hasam, mintha meg akarna jönni. Utána folyásom is volt. Lehet petefészekciszta vagy valami más?

Figyelt kérdés
Máskor is volt olyan, hogy 35 napra jött meg, de ennyit mint most, nem szokott késni.

2014. szept. 6. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Éppen lehet terrhesség is.Teszteltél már. Lehet igen ciszta is.Nálam már volt, az is okozhatja.De épp ilyen tünetekkel voltam terrhes is.Várj tesztelj, ha semmi esetleg később megint tesztelj vagy menj orvoshoz.
2014. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, figyelted-e valamikor, hogy mikor volt az ovulációd, de az is lehet, hogy most valamiért későbbre tolódott, és így természetesen az egész ciklus tolódik. Ilyen lehet egy nagyobb betegségtől, stressztől, gyásztól, kimerültségtől...... Szerintem nem kell aggódni! Inkább csak tesztelj egyet (ha még nem tetted, akkor meg pláne), és ha negatív, akkor se aggódj, csak kérj egy időpontot az orvoshoz! Biztos nem lesz semmi!

(Amúgy nekem is a kisebbik lányommal ugyanilyenek voltak a tüneteim...)

2014. szept. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Nekem 10 napot késett a menstruációm. Tudtam hogy mikor fog megjönni, aznap fájt is az alhasam. Egész héten vártam, és semmi. 10 nappal később jött meg, közbe kutatgattam a neten, hogy mitől késhetett, és olvastam a petefészek cisztáról. Igaz, nem nagyon voltak ahhoz hasonló tüneteim (erős fájdalom az alhasamban), csak úgy a szokásos. Viszont most, hogy megjött már kezdem azt hinni, hogy egy ciszta volt. A menstruációm szaga szokatlan volt, és anya azt mondta, hogy meglehet, hogy ez volt a bűnös. Neki is volt, jobb esetben jön-megy. Örökölhető is. Szóval nem feltétlen terhesség..

14L

2014. szept. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!