Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átjárhatósági vizsgálatra...

Átjárhatósági vizsgálatra készülök (HSG). Tapasztalatok? Fájdalmas? Altatnak? Bent kell aludni a kórházban?

Figyelt kérdés

2014. szept. 6. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2011-ben volt. Kora reggel bemenet, 12-kor mütét. Gyors altatás kb fèlórás, utána a szobában mèg aludhattam és 18-kor mehettem. Érzésre mint egy erős mensi és persze vérzés is van. Utána nem árt otthon is pihenni mèg. Sok sikert!
2014. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell bent aludni, ha tökéletesen átjárható vagy akkor csak picit kellemetlen, ha szükület van vagy elzáródás akkor nagyon tud fájni.
2014. szept. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem most volt nemrég. Nem altattak, nem bódítottak,csak bementem a kórházba a megbeszélt időpontra, felfeküdtem egy nőgyógyászati vizsgálószékbe, katétert helyeztek be és pumpálták be a sóoldatot, a doki meg nézte ultrahanggal, mait kellett. SAlina-Hycosy volt a vizsgálat pontos neve. előtte sokat utánaolvasgattam, így el tudtam képzelni a fájdalom jellegét. Amúgy nekem nagyon fájt, többször is úgy befeszültem, h teljesen görcsbe merevedett a testem és azt hittem sírva fakadok. De csak addig fájt, amíg csinálta, utána rögtön mehettem haza egy betéttel a bugyimban. Nekem egy normál nőgyógyászati vizsgálat is fáj, minden, ami a a méhszáj környékén történik. De van, aki meg sem érzi, Van, akinek az átjárhatósági sem fáj. Jah, amúgy átjárható vagyok.
2014. szept. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam is úgy volt, hogy reggel odamentem, bementünk a röntgenbe, bekatétereztek és amikor elkezdte a doki nyomni a sóoldatot, egy darabig feszített, aztán mivel átjárható voltam, így ennyi volt az össz kellemetlenség. Nem fájt különösebben, bár nekem egy mensi elég nagy fájdalom, így ahhoz képest igazából semmi sem volt. Megkaptam a leletemet és mehettem is haza. Én még aznap levezettem 200 kilométert és azon kívül, hogy barnázgattam picit, semmi bajom nem volt.
2014. szept. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A menzesz görcseimmel eléggé szenvedek, a nőgyógyászati vizsgálatokat nem szoktam megérezni egyáltalán.így remélem ki fogom bírni.Érdekes,hogy valakit altatnak,valakit pedig nem.
2014. szept. 7. 09:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel a petevezeték átjárhatóságinak sok vállfaja van!az altatásos az a laparoscopia!a nem altatásos az pedig a HSG!
2014. szept. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor engem nem altatnak.Akkor most egy kicsit "betojtam"
2014. szept. 7. 10:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocs. Nekem egyszerre kétféle is volt, ezért altathattak.
2014. szept. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 K.Bettina válasza:

Hsg után volt, hogy késett valakinek a mestruációja több mint 9napot. Úgy hogy elötte mindíg pontosan jött meg?

2017.12.05.-én volt a Hsg vizsgálatom. Ami elött semmilyen orvos se mondott el semmit. Utána is csak annyit,hogy teljesen átjárható mindkét petevezetékem. Picit véreztem 3 napig utána de ennyi. 2017.12.20-án kellett volna meg jönnie a mestruácinak. De már 9napja késik. Most este csináltam egy (Gabriell) terheségi tesztet de negatív lett. Valakinek volt már ilyen??

2017. dec. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Atjarhato vagyok ez milyen mar:D
2020. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!