Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Baj lehet?

Mi lehet ez? Baj lehet?

Figyelt kérdés

Surun faj a fejem,szedulok,hanyingerem van.

Neha a szagoktol felkavarofik a gyomrom,szur valamint gorcsol az alhasam es a petefeszkem,valamikor jobb valamikor bal,de nem ugy mint

amikor megvan.

A mellem feszul es faj,a hatam leszakad,gyengenek es faradtnak erzem magamat.A hasam feszul gorcsol faj.



2014. szept. 7. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel semmi konkrétumod nem közöltél értem itt a mikor volt meg ,mikor voltál a pároddal , védekeztetek-e , hány napig tart a ciklusod , mikorra várod legközelebb így passz. Leírtak alapján lehet terhes tünet de egy megfázás/felfázás /vírus is na meg ugye hajlamosak is vagyunk ilyen esetben bebeszélni magunknak a tüneteket. Csinálj tesztet az biztosabb mint itt találgatni :)
2014. szept. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

most az a kérdésed, hogy szerintük terhes vagy-e?

vagy hogy ez terhességben normális-e?


terhességnél van ilyen, igen.

2014. szept. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen bocsanat az en hibam...a parommal sokszor voltunk egyutt...megszakitasos modszerrel(tudom az nem vedekezes)

Augusztus 11-en volt utoljara meg.

a ciklusom valtozo,ossze visszabvan me

2014. szept. 7. 10:27
 4/4 anonim ***** válasza:

bármi lehet, de a hányinger nem attól van, a szagok sem, illetve az egész a progeszteron hormontól bolondul meg a terheseknél, de te még nem tartanál ott terhességben, hogy ez így kihasson.

össze vissza ciklusnál még tippelni sem lehetne, hogy mennyi idős vagy, ha csak nem te követed magadnak és megosztod velünk, hogy hol tartasz a hőgörbéddel pl., de szerintem nem követted :)


használjatok óvszert, vagy krémet, kúpot bármit.

2014. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!