Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki terhes mikor tol...

Ha valaki terhes mikor tol kezd hányni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 13:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Biztos nem terhes és van most hányós járvány. Legalábbis rajtunk keresztülment.
2014. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nem lett terhes. Ha az lenne, akkor is csak pár hét után fog hányni, vagy egyáltalán nem. Mindenesetre ne rakd be neki gumi nélkül! Védekezzetek mindenképp,mert a következő kérdésed majd az lesz, hogy "Hogy mondjuk el a szüleinknek, hogy terhes?"....
2014. szept. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Most meg kérdeztem tölle hogí hánmysz még és azt mondta hogy igen és szédül is !! :/// de Ezt nem értem egynap allat tényleg nem eshet teherebe azt mondtátok !
2014. szept. 9. 17:53
 24/27 anonim ***** válasza:
Elrontotta a gyomràt!
2014. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Biztos ?? mert Néztem a Terheség tüneteis t és azt irja hogy hányinger szédülés !!
2014. szept. 9. 18:22
 26/27 Költőnő? ***** válasza:
100% h nem terhes az isten áldjon már meg!
2014. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
1:valôszinűleg virustòl hàny,2:azèrt szèdül mert a hányàstòl kimerül a teste ès lemegy a vèrcukra.menjen el dokihoz ott beadnak neki egy B vizamin inekciot ès 1-2nap mùlva jobban lesz.ahhoz hogy terhes legyen nem elèg odarakni.szűz làny esetèn érdemes pettingelni,ùjjazni hogy nedves legyen,hasznàlj gumit.a terhességi tünetek ha vannak többnyire a kimaradt menstruácio utàn jelentkeznek.nyugi minden oks,
2014. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!