Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A petefészek-szurka pontosan...

A petefészek-szurka pontosan hol szurkál?

Figyelt kérdés

Ha valaki azt írja, hogy neki szurkál a petefészke, az honnan tudja, hogy a petefészke az és nem pl. bélgáz?

Nekem is szurkált tegnap és ma "valami", de fogalmam sincs, hogy a petefészek volt vagy más.

Az is érdekelne, hogy ha ez terhességet jelent, akkor csak azon az oldalon szurkálhat, ahonnan a pete kiszabadult, vagy mindkét oldalon?


2010. jan. 18. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A petefészek szurkát azt kimondottan a petefészkednél érzed.Mintha apró tűszúrás lenne.Én mindíg intenzivebben éreztem azon az oldalon ahol az érett tüsző volt.Na meg ezen kivül még szurkált, fájdogált a méhem, azaz körülötte.

Remélem tudtam segíteni.


13 hetes km.

2010. jan. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Az a baj, hogy így az érzés alapján nem tudom, hogy ott kell-e lennie a petefészeknek, csak nagyjából.

Na mindegy, pár nap múlva úgyis kiderül, mi volt...:-)

2010. jan. 19. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!