Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már lassan 9 hónapja nem jön...

Már lassan 9 hónapja nem jön össze a baba! PCO-s vagyok Merckformint szedek! A párom el akar menni sperma vizsgálatra, hogy nem-e baj van vele is! A doki adni fog rá beutalót, ha csak mi szeretnénk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 1 éve nem sikerül,akkor elvileg ad beautalót!
2010. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Bíztatni szeretnélek, nekem azt mondták hogy PCOS-m van bár volt peteérésem és a hormonjaim rendben voltak, kaptam stimulációt, nem sikerült 1,5 évig a baba. Orvost váltottam aki megállapította, hogy inzulinrezisztenciám van, a férjem is volt vizgsálaton csak a 60 % -a volt ép és mozgot jól a spermáknak, plusz a hormonjai is nagyon alacsonyak. Nekem az orvos felírta a meckformint az inzulin rezisztenciára, de lemondtunk róla, hogy természetes úton lesz babánk. 1 hónap merckformin szedése után összejött a baba, még ilyen spermaképpel is, mert helyreállt az anyagcserém. Neked viszont nem biztos, hogy merckforminra van szükséged ha nincsen baj a cukroddal, viszont vizsgálták-e, hogy van-e peteérésed, tüszőrepedésed, hormonok? petevezeték átjárhatóság?

2010. jan. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Az én esetemben először a férjemet vizsgálták ki, mivel nekünk sem sikerült kezdetben a baba. De mivel nála mindent rendben találtak, utána következtem én. A laparoszkópos műtétnél kiderült, hogy pco-s vagyok, s utána elkezdtem szedni a merckformint, majd a 2. hónapban pozitív volt a teszt. Már 2 éves lesz a kisfiam.

Mindenféleképpen javasolt a párod vizsgálata, beszéljétek meg az orvossal!!! Mindig kettőn áll a vásár!!!

2010. jan. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!