Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérplazma adás esetleges...

Vérplazma adás esetleges terhesség alatt milyen következményekkel járhat? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Rendszeresen járok vérplazmát adni, most viszont jött a gyanú, hogy esetleg terhes vagyok(bár szerintem még korai lenne az, hogy tünetem legyen, 22.-én múlt el, és 23.-án voltunk együtt védekezés nélkül), vannak olyan tüneteim amire azt mondják, hogy már az elején is lehet észlelni.

Azóta háromszor voltam vérplazmát adni, két napja vannak "tüneteim", ha tényleg terhes vagyok milyen hatással lehet a babára? Igaz, hogy még nem szeretnék gyereket, de ártani sem akarok neki.



2014. szept. 11. 23:42
 1/1 anonim válasza:
Szia! Mi lett veled végül? Terhes voltál volt valami gond?
2016. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!