Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete nem jött meg, a teszt...

1 hete nem jött meg, a teszt halvány pozitív, de a hasam görcsöl. Ez mit jelent? Baj van?

Figyelt kérdés
A teszten a csík erősödik,de én aggódom az alhasi görcsök miatt..Ez normális? Olvastam hogy ez is egy tünet,de amióta késik olyan mintha menstruaciós görcseim lennének.

2014. szept. 13. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Normális, növekszik a méhed. Az első terhességnél kb. az első 12 hétben folyamatosan azt éreztem, hogy maholnap megjön.

Ha nagyon erős, az már nem normális.

2014. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mikor megvolt akkor is ugyanígy szokott görcsölni,nem kibírhatatlan de azért érzem.
2014. szept. 13. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Szedj valamilyen magnèzium készítmènyt a görcsökre.
2014. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak azon a héten menstruációs fájdalomhoz hasonló görcseim, de nem annyira intenzívek. Majd egy héten át folyamatosan éreztem. Ha nem túl erős, akkor szerintem ez nem jelent problémát. Jó baba várást! :)
2014. szept. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot!!! Valószínű h nincs baj, de sose lehet tudni. Az Mg segít! Fogsz még ilyet érezni, nem gond! Grat! :)
2014. szept. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!