Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelhetek már? Van értelme...

Tesztelhetek már? Van értelme ma megcsinálnom a tesztet (napközben), vagy legyek türelemmel? Mutathat fals eredményt?

Figyelt kérdés
Ma van a nem várt első napja. Dec.23án jött meg utoljára, ma kellett volna elöször. Van itthon Gabriel tesztem. Elég türelmetlen fajta vagyok sajnos. Ja és nincsen előjele.
2010. jan. 19. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem dec.24.-én volt meg az előző, de nekem már tegnap megjött, nekem általában 24 naposok a ciklusaim mondjuk, ha nem érzed, h megakarna jönni akkor sztem tesztelj!!!

Mikor terhes voltam nekem a nemvárt előtt már + volt.

Annyira drukkolok, itt főzők és közbe lesem a gépet, h mi lett, ha megcsinálod!!!!!!!!!!!!

hajrá:)drukkolok!!!!!

2010. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nincsen semmilyen érzésem. De azt tudni kell, hogy ez a második ciklusom mióta próbálkozunk, és az előzőnél 2 hetet késett. Soha nem késett ilyen sokat, mindig 28 naposak a ciklusaim, de szerintem a fogamzásgátló gyűrű abbahagyása kavart be és az elő hónapban még nem figyeltem ennyire az ovumat meg ilyenek. Remélem most már nem emiatt késik.

Köszönöm, igazán rendes vagy.

2010. jan. 19. 14:49
 3/7 anonim ***** válasza:
én is mára nem vártam,de én már teszteltem vasárnap késő délután,egy határozott pozitívat,és úgye nem is jött meg.qupido tesztem volt,10-esérzékenységű.szerintem nem veszítesz semmit.drukkolok!!!
2010. jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

Légyszi nézzétek meg.

2010. jan. 19. 14:53
 5/7 anonim ***** válasza:
A görbéd elég hiányos, szerintem holnap reggel(!) tesztelj.
2010. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Negatív lett. Nem tudom van-e még értelme később tesztelnem. :-(
2010. jan. 19. 19:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, ha nem jön meg.
2010. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!