Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhetett a baba?

Sikerülhetett a baba?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy szerintetek sikerülhetett.. mert Peteérés előtti napokban ha együtt voltunk, sikerülhetett a baba? és ha pont Ovulációkor nem voltunk, akkor együtt kilőve a lehetséges terhesség? Egyébként pénteken volt 12-én peteérésem és akkor pont nem tudtunk együtt lenni sajnos a párommal csak tegnap este és az az előtti napokban egész 6-ától együtt voltunk már ne értsetek félre nem csak azért vagyunk együtt a párommal mert annyira rajta görcsölünk a baba projekten csak már nagyon kétségbe vagyok esve mert nagyon szeretnénk a párommal kisbabát!:(

#sikerülhetett #a baba?
2014. szept. 14. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy sikerült, igen. Peteérés előtt 2-3 nap, kislány, peteéréskor kisfiú az esélyes elméletileg. A sperma 72 óráig életképes.
2014. szept. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :) remélem én is h sikerült!!
2014. szept. 14. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen. Drukkolok! :)
2014. szept. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2014. szept. 14. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!