Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 hónapja császárral szűltem...

Barbiii1987 kérdése:

17 hónapja császárral szűltem kislányomat. A hasam alja meg van duzzadva. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre nem fáj. A menstruációm több mint egy hete nem jött meg pár napja csináltam tesztet ami negatív lett. Ma megismételtem és megint negatív. Mai nap viszont olyan fáradtság jött rám ami nem jellemző. Az is elő fordult, hogy le kellett üljek mert szédültem. Szerintetek baba lehet a dologba?
2014. szept. 14. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán valami vírus. Attól puffadhatsz, hányingered is lehet és letört, fáradt is lehetsz. Bár te tudod, hogy mennyire van esély terhességre...
2014. szept. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megszakítással védekeztünk. Köszi a választ.
2014. szept. 14. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudjuk, te minden hónapban terhes vagy:D Tudjuk. Szegény pasi, elismerésem, nem csodálkozom, hogy frászba vagy miatta, mert lépésben van.
2014. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden hónapban?? :D miért érzem, hogy rosszindulatból írtál. Azt írtam amit érzek nem feltétlenül tergességre gondolok mivel bármi meglehet. Ez az oldal pedig azér van, hogy kérdezzek arról ha valami aggaszt vagy kiváncsi vagyok mások véleményére. Nem kell sajnálni szegényt hidd el. És ha babával próbálkozunk? Nem szabad megkérdezni minden hónapban? Ha úgy érzem?
2014. szept. 14. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!