Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Augusztus 12 volt utoljára...

Augusztus 12 volt utoljára menszim. Szerintek ha most tesztelnék kimutatná már?

Figyelt kérdés
Vagy várjak még egy pár napot? Szeretnénk babát de biztosra szeretnék menni, hogy jó eredményt fog mutatni.
2014. szept. 15. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan tesztelhetsz!

Majd írd meg mi az eredmény! :-D

2014. szept. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem augusztus 11-én volt meg utoljára, 2 napja teszteltem, a 34. napon és negatív lett. Most a 36. napon vagyok, és még mindig nem jött meg. (De halkan megjegyzem, nekem hosszú ciklusaim vannak, 32-35 naposak). :) Ha rövidebb a ciklusod, kb. 28 napos, akkor szerintem már kimutathatja, bármi is az eredmény! Drukkolok! :)
2014. szept. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt 30-32 naposak a ciklusaim. Sajnos eléggé rendszertelen.
2014. szept. 15. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Tavaly két hét késés után teszteltem (rendszertelen volt nekem is a menstruációm) és pozitív volt. Sztem nyugodtan tesztelj.
2014. szept. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!