LIlith_hun kérdése:

Lehet e terhes?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk és érezni akartuk egymást ezért le vettem bennem nem élvezztem el aztán felhuztam 1 másikat és elmnetem levettem de véletlen barátnöm ugy mozdult hogy be ment neki lehet e terhes ennyitöl és ha igen mennyi az esély ?

2014. szept. 16. 19:34
 1/6 anonim válasza:
lehet terhes, az esély 50%. Vagy igen vagy nem :D
2014. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

minden napra akad egy ilyen hű..e, aki biológa órán még nem is tanulta, de már csinálja, és ennyi ésszel.

Ilyenkor ott van a kérdésnél, hogy nézz utána, van-e már hasonló kérdés!

És igen, minden napra van ilyen. Már sokan ezt is unjuk ilyeneknek odaírni!

Egy hétig olvashatod a hasonlókat, meg a válaszokat 24 órában!

2014. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Elég furán fogalmazol, így nehezen vezető ki a mondanivaló szavaidból.


Ilyen esetben aktus után álljon a zuhany alá és a zuhanyrózsával valahogy spicceljen fel magának, mert az valamennyire ki tudja mosni az ondót.


Ez a terhesség kérdés meg kiszámíthatatlan, mert sokan évekig próbálkoznak vele, de nehezen jön össze, de van akinél csak elszakad a gumi és terhes lesz.


Szerintem nagyobb az esélye, hogy nem terhes, mint, hogy az.


A másik, hogy legyen nálatok esemény utáni tabletta a polcon az ilyen esetekre, szerintem érdemes.

2014. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

ha terhes lesz, nem attól, hogy rosszul mozdult és bement neki, hanem attól, hogy _gumi nélkül csináltátok_


igen, attól, hogy gumi nélkül voltál benne, lehet terhes


eseményutáni minél hamarabb

két hét múlva teszt

imádkozás

2014. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
pff nem értem a kérdést.Hányszor vetted le mit ?kibe vetted le?bocsi de zényleg érthetetlen
2014. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A gumit vettem le és után vettem fel egy másikat ...
2014. szept. 16. 20:48




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!