Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pozitív vagy inkább negatív?

Ez pozitív vagy inkább negatív?

Figyelt kérdés
Lehet pozitív vagy inkább negatív a kép alapján? [link]
2014. szept. 18. 12:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
alapvetően egy sz.r kép, de pozitív! :) Hanyadik dpo?
2014. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Valami nagyon halványan van rajta.. Csak nem elég jó minőségű a kép:(
2014. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A kép minősége nem kérdés, a teszt szerintem pozitív.
2014. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen elég rossz minőségű a kép,ilyen sajnos a fényképezőnk,már nem sokáig húzza szegény. :( Átlagosan 33 naponként van meg,szóval kalkulátor szerint az 5.napon,de a netes számítás nem mindig volt nekem pontos.Nagyon örülnénk neki mert már több mint két éve próbálkozunk. Szorítsatok :)Korán csináltam tesztet tudom jól,de vas.óta görcsöl a hasam meg a köldököm körül fáj,hányinger ilyesmi nincs.
2014. szept. 18. 12:49
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez negatív.
2014. szept. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5. dpo-n csináltad a teszet?? Az elég korai, és szerintem negatív.
2014. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szeritnem ne azt várd hogy a rosszminőségű képről meglessük van-e második csík.

Nézd meg te :) látsz második csíkot az erős csík mellett? Ha igen akkor terhes vagy, ha nem akkor nem vagy vagy korán teszteltél.

Mi is csak azt tudjuk tenni amit te, megnézed van-e második csík.

Nem bántásként írom, de nekem eszembe sem jutott feltenni a tesztem, mert kinyitottam a szemem és láttam, hogy nincs csík, aztán meg leközelebb meg láttam, hogy van még egy csík, csak halvány.

2014. szept. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves elottem szolo. Azert tette fel, mert halvany a csik es kivancsi mi hogyan latjuk. Nem kell bantani a kerdezot, mar 2 eve varja az a rohadt 2. Csikot, es ez meg halvanyka (de ott van) ezert tette fel.
2014. szept. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Kinyitottam a szemem és én látom a második de nagyon halvány csíkot,csak azthittem,hogy szellemcsík,vagy száradási csík.Nagyon sok negatív teszt után már nem biztos,hogy pont olyannak látom mint mások.. Elvileg az 5dpo-n vagyok a net szerint,de az nekem sosem írt pontos ovu-dátumot,volt hogy egy héttel későbbre írta pl.
2014. szept. 18. 13:09
 10/19 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem 5. dpo, de attól még pozitív. Majd még jelentkezz a következő napokban! :)
2014. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!