Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy héttel a peteérés előtt...

Egy héttel a peteérés előtt teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Egy héttel a peteérésem előtt voltunk együtt a párommal. Elvileg hétfő kellene ovumnak lennie! Ma már volt nyákom és a szokásosnál jobban szurkált a hasam! Ti mit mondtok? Csak a szokásos peteéréssel járó szurkálás vagy esélyes?
2014. szept. 20. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bármikor teherbe lehet esni! Bármikor lehet egy spontán peteérésed.
2014. szept. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom és köszönöm, de arra lennék kíváncsi,hogy véletlen csak,hogy most jobban szurkál a hasam? És esett már így valaki teherbe? ( hogy egy héttel az ovu előtt történt meg ?
2014. szept. 20. 19:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy egy héttel ovu előtt teherbeesés, mert a teherbeesés csak akkor lehet, ha volt ovu, tehát kiszabadult a pete a tüszőből. Olyan történhet, hogy spontán tüszőrepedés, és ez persze hogy történhet egy héttel a szokásos ovu előtt is.
2014. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Igen lehet, ilyen tüneteim voltak a terhességemnêl, énis aggódtam mert nem terveztük ilyen hamar hogy hárman legyünk, nagyon örülök a picinek, és boldog vagyok/ vagyunk :) mivel a spermium 5 napon keresztül is életben tudnak maradni a női testben – természetesen megfelelő körülmények között.
2014. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Erre voltam kíváncsi!

Na akkor most kezdődhet az "izgalom", de jó értelemben!

Voltak még más tüneteid is az elmaradt menstruáció előtt?

Hihetetlen,hogy tényleg ki tudják várni a spermiumok azt az 5-6 napot!?

2014. szept. 20. 21:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az 5-6 nap túlzás...
2014. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem, akkor most végül szerintetek lehetséges,hogy múlthét Vasárnap voltunk együtt és ma kezdett el nyúlós nyákom lenni...Mennyi esély van rá? Van itt valaki aki így esett teherbe?
2014. szept. 20. 21:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Szóval úgy érted, hogy múlt hét vasárnap nem voltak ovura utaló jeleid és abban reménykedsz, hogy az akkori katonák majd egy hetet kibírnak? Hát szerintem kizárt. Ha most van ovus tüneted, akkor most kéne összebújni! Szerintem nincs olyan, hogy a spermium 6 napot is kibírjon a petére várakozva akármilyen is jó a környezet. A 3 nap még reális, az 5 nap már necces, de ritkán előfordul, hogy az még belefér, de ettől több szerintem nem.
2014. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy nem mindenkinek akkor van ám ovu, amikor a nyúlós nyák jelentkezik, mert van olyan is, hogy csak a nyúlós nyák UTÁN 2-3 nappal van ovu. Az meg már bőven egy hét...
2014. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Akkor majd meglátjuk október elején a menstruációm esedékes napján. Sok sikert Mindenkinek!
2014. szept. 22. 05:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!