Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy nagyon halvány pozi teszt...

Egy nagyon halvány pozi teszt után negatív, mi történhetet?

Figyelt kérdés
8. dpo-n pecsételtem azt hittem beágyazódás,merészen teszteltem 11. dpo-n amin alig látható 2. csík van/volt... Lehet már csak odaképzeltem???? Ma 14. dpo-n újra teszteltem de semmit nem látni és már barnázgatok is :( Tudom amíg nem jönn meg van remény de már nem akarok reménykedni.
2014. szept. 22. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges tesztelni addig,amig nem jön meg!Mert csak idegesíted vele magad.Meresztgeted a szemed és odaképzelsz dolgokat.Nyugodj meg és várd ki a menszeszed!
2014. szept. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ
2014. szept. 22. 13:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg a tesztet (ha lefenykepezted) nem tudnad belinkelni?
2014. szept. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
már kidobtam olyan ideges voltam :( képet hiába csináltam volna homályos lene... már próbáltam semmi nem látszik... Én is csak a fény felé fordítva láttam azt a 2. csíkot... Megjegyezném hogy élőben sose láttam pozi tesztet :( Csak akor nem értem a vérezgetést 8. dpo-n :/ Ma meg már barnáztam és holnapra nem vártam :(
2014. szept. 22. 14:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy pozoitív tesztet nem kell mereszteni a szemedet. De nyugi még bármi lehet nagyon korán teszteltél.
2014. szept. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
egy nappal hamarabb de megjött...
2014. szept. 22. 21:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom.


Nekem tavaly októberben volt, hogy halvány pozit teszteltem nemvárt előtt 4 nappal. Erős terhességi tüneteim voltak, ezért nem vártam a menzesz elmaradásáig. A lányommal is anno hamarabb jöttek a tünetek.


Aztán egyre erősödött a teszt napról- napra. Végül 3 nap késéssel megjött. A doki azt mondta, valószínűleg nem tudott beágyazódni, elindult valami és nem maradt meg. Még vetélésnek sem lehet nevezni. Van ilyen, rengeteg, ezért nem szabadna előbb tesztelni, vagyis ezért sem.


Minden jót kívánok és mihamar

2014. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
... mihamarabbi babát!
2014. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó :) tegnap fel is hívtam az orvost és ő is ezt mondta :( meg azt is hogy ha elmúlik menjek el és ad beágyazás segítő injekciót ha az se segít jönnek a további kivizsgálások :)
2014. szept. 23. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!