Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden terhességi teszten...

Minden terhességi teszten látszik egy halvány második csík?

Figyelt kérdés
3 tesztet csináltam mindegyiken látható halvány 2.csík de időntúli és szürkés

2014. szept. 24. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor az valószinüleg negativ.
2014. szept. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a 2. Csík tuti terhesség. De az a legbiztosabb, hogy ha csinálsz pár nap múlva másikat és ha az erős csík akkor baba van a pocakodban :)
2014. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
One Step teszt? Amennyiben igen, akkor sajnos ez negatív. Ez a teszt van, akinél minden alkalommal szürke 2. csíkot produkál, időn túl. Gyakran hiú reményeket ébreszt. Várni kell a mensi kimaradásáig és utána tesztelni egy 25 -ös erősségűvel (lehetőleg boltban vásárolt, nem neten, tömegével árult olcsó teszttel).Így lesz megbízható az eredmény.
2014. szept. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem one step, nemetorszagban elek es gyogyszertarban veszem eleg jo minosegu
2014. szept. 25. 14:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én is Németországba n élek és én is igy járok a tesztekkel. Mindig van 2 csík. .....
2014. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!