Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek ilyen korán tünetek?...

Lehetnek ilyen korán tünetek? Tapasztalt vki ilyet beágyazódás idején?

Figyelt kérdés
Párommal a peteérés előtt és a napján is vtunk együtt. 28-a környékén jönne meg, és pár napja fáj a mellem, görcsölget az alhasam, fáj a fejem, nagyon fel vok fújódva, tegnap hányingerem volt a máj és hal szagától. Volt fehér folyásom is. Tesztelni korai.
2014. szept. 25. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem valószinű ...bár nem is teljesen kizárt . Nem lehet ,hogy nagyon szeretnéd azt a terhességet és minden tünetet annak gondolsz ? A fehérfolyás egyébként lehet terhesség tünete ... De a közelgő menstruációé is a puffadás ,mellfájdalom ,hasfájdalom .. Jelen helyzetben bármi lehet ! Mást nem tudsz mint várni ..ha nem jön meg 28 .-a környékén akkor tesztelsz ...
2014. szept. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak fura volt, h mensi előtt 3 nappal szoktam érezni, most sokkal korábban. Nem tervezzük a babát, csak ha jön, jön. Szóval rágörcsölve nem vok.
2014. szept. 25. 12:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én annyi tünetet produkáltam már jóval a nem várt napja előtt, hogy mondtam is a páromnak, hogy ha ezt mind beképzelem, akkor miattam fogják újra megnyitni a Lipótmezőt!

De nem, nem őrültem meg, mert tényleg terhes voltam, és a nem várt napján egy jó erős pozitív tesztet produkáltam.

Úgyhogy nagykönyv szerint nem lehet beágyazódáskor sokat érezni, de hát na...van aki érez!

Úgyhogy nem lehetetlen, de persze még ne éld bele magad!

2014. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D a poén tetszett. Nem élem :) csak fura minden..
2014. szept. 25. 12:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt előtt 6. nappal reggel hányingerem volt, de olyan furcsán, még nem éreztem ilyet, a vonaton az emberek szagától is okádtam volna. Aztán hol elmúlt, hol visszajött. Nemvárt előtt 2 nappal teszteltem halvány pozit. Mondjuk rosszul is voltam a 16. hétig, mint az a bizonyos lakodalmas kutya...szóval lehetséges, mindenkinek másképp reagál a szervezete a terhességre.
2014. szept. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap és ma iszonyatos fejfájásom volt, egész nap csak feküdtem, aludtam, és tartós hőemelkedésem van :( gyanús, h valami nyavalya bújkál inkább bennem.
2014. szept. 26. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!