Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Fertiliy friend oldalon...

A Fertiliy friend oldalon hogy kell az ovulációt bejelölni?

Figyelt kérdés
Keddi napon volt pozi az ovu tesztem,beírtam a naptárba a pozi ovu tesztet,de nem váltotta át a kövi napot halvány zöldre és nem kezdte el számolni a Dpo-t,miért?valamit kihagytam vagy rosszul jelölhettem?
2014. szept. 28. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
OPK Test +. Nekem jelöli. Tests and monitors fül.
2014. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy nem oda írtad, ahová az előző "mondja" vagy a hőd még nem igazolja, hogy megvolt az ovu. A ferti önmagában az ovutesztnek nem hisz. A hőnek hisz.
2014. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok!Megoldottam,kitöröltem a hőmet,mert hiányosan vezettem és így már bejelölte az ovut zöldre és van dpo is.

Még egy kérdés!A ciklusom hol tudom átírni,mert ha jól látom 28nappal számol,de én 26napos vagyok.Még kezdő vagyok:)

2014. szept. 28. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy 28 nappal számol? Én is azt használom. Majd, ha most megjön 26 napra, nem 28-ból fog kiindulni. Hanaydik napon volt pozi a teszt?
2014. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt hittem belehet állítani hogy 26naposak a ciklusaim,de mind1,majd rájön ha megjön:))

13.ciklusnapon volt pozi az ovu teszt,így a 14.et kiszinezte halvány zöldre:)

2014. szept. 28. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!