Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe esést mennyire befolyá...

Teherbe esést mennyire befolyásolja a sportolás?

Figyelt kérdés

Kisbabát szeretnénk. Kb április óta rendszeresen mozgok. Futok csoportos tornára járok itthon tornázok dvd-re. Persze beosztom. Szerda vasárnap csoportos torna ahol helyre tesszük a tartásom mert kis létszámmal megy az óra. 2 naponta futok és mellette szabadtéri fitnesz parkba járok, vagy itthon dvd-re tornázok. Szóval ez mennyire gond, hogy ilyen aktív az életem? Megfog tudni így foganni a kisbabánk? A hasizom gyakorlatokat hogyan csináljam? Heti háromszpr azt is átmozgatom. Ha terhes leszek nyílván ha az orvos engedi kismama tornára fogok járni.

Aki tornázott teherbe esés előtt hogyan is csinálta?


2014. szept. 29. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A tornával nincs gond, amíg hormontartalmú szereket nem szedsz hozzá.
2014. szept. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Befolyásolhatja, bármelyik irányba. Pl. konkrétan ismerek olyat, akinek akkor sikerült teherbe esni, mikor elkezdett rendszeresen tornázni.

Viszont, akik nagyon komolyan veszik a sportot, értem itt az alatt, hogy a túlzásba vitt sportolás miatt alacsony a testzsírszázalékuk, azoknak ez nehezítheti a teherbeesést.

2014. szept. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szeritnem semmi gondot nem okoz, nézd ott a Rubint Réka, tornázik rendesen és látod van 3 gyereke.

Amúgy szeritem nagyon jól teszed hogy tornázol, talán így nem fogsz rágörcsölni a babaprojectre és egy két hónap múlva kiírni a kérdést, hogy fedét fingtál vajon ez a beágyazódás jele :)))) Remélem érted, hogy értem :) Szóval elfoglalod magad és nem agyalsz, hogy éppen milyen tüneteket kéne érezned már, amit amúgy marhára nem is kéne érezni. Amíg nem leszel terhes bármit csinálhatsz, hasizom is mehet, amikor kiderül akkor vedd ezeket vissza.

2014. szept. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Nem versenyzés céljából teszemcsak a jó közérzetemért. Jó nem vagyok kövér de sovány sem. A hasam derekam az én gyenge pontjaim. Talán jó is ha most megtanulok a testtartásomra oda figyelni és megerősítem azt.

Ment mindenkinek a zöld kéz.

2014. szept. 29. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!